A është ndarë Eva Murati nga djali i Josefina Topallit? Ja çfarë thotë modelja

A është ndarë Eva Murati nga djali i Josefina Topallit? Ja çfarë thotë modelja

Moderatorja dhe modelja Eva Murati megjithëse ka studiuar drejtësi që kur ishte fëmijë adhuronte televizionin.

E ftuar në “Pasdite në Top Channel”, ajo tregon është se ende herët për ta parë veten si një avokate, prokurore apo çdo profil tjetër që ka lidhje me profesionin e saj. Moderatorja bukuroshe është vënë gjithmonë në krye të mediave rozë ë për lidhjen me Genar Topallin, djalin e ish-kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli.

Loading...

“Unë kam vendosur të mos flas më për këtë gjë. Është diskutuar aq shumë kjo temë, por unë nuk jam pjesë e atyre vajzave që frymëzojnë portalet me historitë e tyre të dashurisë. Unë po përpiqem shumë në këtë që bëj dhe nuk dua të bëhem e njohur për jetën private, por për aftësitë e mia …” – tha Eva duke u treguar tepër këmbëngulëse.

Gazetarja me tej e ka cilësuar si ‘nusja e Jozefina Topallit’, ndërsa moderatorja i është përgjigjur se nuk është nusja sepse ajo nuk ka një unazënë gisht.

Pavarësisht se Eva Murati tha se kërkon që të mos flasë për jetën private, duke mos ia përmendur në asnjë momente emrin Genarit, flitet se lidhja e tyre ka përfunduar tashmë. Por asnjëri nga të rinjtë nuk e ka bërë publike një gjë të tillë.

Loading...
Komento
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Mashtrues, kthejani opozitën të zotërve!

Close