A ka të drejtë nënë Hamideja?! Kritikon moderatoren e njohur: Me atë minifund që ke veshur ti i tërbove djemtë’

A ka të drejtë nënë Hamideja?! Kritikon moderatoren e njohur: Me atë minifund që ke veshur ti i tërbove djemtë’

Moderatorja e njohur Fioralba Dizdari ishte e ftuar ditën e sotme në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”.

Si një vajzë e re me moshë dhe e pa mësuar me punët e vështira të fshatit, Fioralba u vendos nën kujdesin e nënës së fermës. Hamidesë.

Teksa nënë Hamideja dhe Fioralba po arnonin çarçafët e femrës, mes tyre nisi një diskutim, ku nuk munguan as “kritikat”. Nëna i tha moderatores se e ka veshur fundin tepër të shkurtër, duke shtuar se kështu “tërbohen” djemtë.

Pjesë nga biseda:

Nënë Hamideja: Ti je me minifund moj bija e nënës.

Fioralba: Pse çfarë ka kanë ndryshuar kohët moj nëna.

Nënë Hamideja: Jo koha po e njëjta është. Mbaje të gjatë fundin.

Fioralba: Po pse duhet ta mbaj fundin deri aty.

Nënë Hamideja: Sepse dukesh dhe i tërbuat çunat.

Fioralba: O nëna çunat tërbohen edhe kur i ke veshur fundin e gjatë, edhe kur e ke të shkurtër, nuk ka lidhje ajo.

Nënë Hamideja: Kur e ke të shkurtër të shikon më shumë.

Fioralba: Po nuk të gjen gjë nga sytë o nëna.

Nënë Hamideja: Jo liri të keqen nëna, deri diku duhet shtrënguar puna.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan