Aktori shqiptar Nik Xhelilaj braktis papritur Gjermaninë, zbulohet arsyeja pse ka marrë këtë vendim

Aktori shqiptar Nik Xhelilaj braktis papritur Gjermaninë, zbulohet arsyeja pse ka marrë këtë vendim

Aktori shumë i talentuar shqiptar Nik Xhelilaj, ka lënë Gjermaninë duke u rikthyer sërish në Stamboll të Turqisë, kryeqyteti ku mori famë me pjesëmarrjen në disa seriale turke.

Nik poston shpesh foto nga destinacionet më të bukura të Stambollit, ndërkohë që ndjekësit dyshojnë se fotografja është aktorja turke, Gokçe Bahadir, me të cilën pati një lidhje 8- vjeçare, por që u tha se u ndanë vjeshtën e kaluar.

Por tashmë po flitet se ribashkimi është bërë shkas që Niku të kthehet në Stamboll dhe të vazhdojë lidgjen me aktoren që njohu gati një dekadë më parë në xhirimet e një filmi, po aq vite sa mund të kenë vazhduar në fshehtësi. Por, ndërkohë që nisën xhirimet për serialin “Uyanis Buyuk Selçuku”, u fol edhe për ndarje.

Sa i përket karrierës, ky projekt ishte një hap i madh i artistit, që prej vitesh është larguar nga Shqipëria për të ndjekur karrierën fillimisht në Turqi e më pas në Gjermani. Xhelilaj luan përkrah Hatice Sendil, e njohur si Elif nga seriali “Një pjesë e imja”, Leyla Lydia Tugutlu e njohur si Xhandan nga seriali “Bija ime”, po ashtu Bugra Gulsoy i njohur nga i njëjti serial, Ekin Koç i njohur nga seriali “Kosem” e shumë të tjerë.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan