Category: Aktualitet

1 2 3 5,293 10 / 52927 POSTS
Eksperienca e klientëve në degë në fokus të Drejtuesve Ekzekutivë të Credins Bank

Eksperienca e klientëve në degë në fokus të Drejtuesve Ekzekutivë të Credins Bank

Në një bisedë me stafin, Drejtori i Përgjithshëm thekson dhe një herë rëndësinë e ndërtimit të një marrëdhënie afatgjatë me klientin. Implemetimi p ...
“Gold Arena”, eventi unik në Parkun Olimpik “Kompleksi Dinamo” që do alternojë boksin me muzikën dhe humorin

“Gold Arena”, eventi unik në Parkun Olimpik “Kompleksi Dinamo” që do alternojë boksin me muzikën dhe humorin

Në Tiranë në datën 8 Shkurt 2018, në orën 19:00, në Parkun Olimpik “Kompleksi Dinamo” do të zhvillohet një event i veçantë me sfida sportive dhe spekt ...
Avokati i Nezar Seitit nxjerr ‘zbuluar’ PD-LSI: Nuk ka kërkuar kurrë të jetë i “penduar”

Avokati i Nezar Seitit nxjerr ‘zbuluar’ PD-LSI: Nuk ka kërkuar kurrë të jetë i “penduar”

Avokati i Nezar Seitaj, ekstradimi i të cilit drejt Italisë ka tërbuar PD-në dhe LSI-në, ka reaguar pas deklaratave të këtyre të fundit, si ai kis ...
Eksluzive/ “100 fshatrat turistikë”, zbulohen zonat e përzgjedhura

Eksluzive/ “100 fshatrat turistikë”, zbulohen zonat e përzgjedhura

Nën modelin e Rilindjes Urbane, një tjetër program i fokusuar tek turizmi dhe agrobiznesi do të financojë rehabilitimin e plotë infrastrukturor, kultu ...
Publikohen me video momenti i arrestimit të vrasësve të Devi Kasmit

Publikohen me video momenti i arrestimit të vrasësve të Devi Kasmit

Policia e Shtetit ka publikuar momentet nga arrestimi i grupit kriminal që akuzohet se ka marrë pjesë në vrasjen e Devi Kasmit. Sipas burimeve policor ...
Vettingu në polici: Ahmetaj bllokon Xhafajn, është antikushtetues

Vettingu në polici: Ahmetaj bllokon Xhafajn, është antikushtetues

Projektligji i vetingut në policinë e shtetit po has kundërshtimin e ministrive të tjera të qeverisë, për tu miratuar. Ne nje pergjigje zyrtare ...
Identifikohet shqiptari që humbi jetën nga aksidenti në Itali (Foto)

Identifikohet shqiptari që humbi jetën nga aksidenti në Itali (Foto)

Një shqiptar humbi jetën dje në Itali, pasi pësoi një aksident të rëndë në punë, ndërsa sot është bërë i ditur identiteti i tij. Mediat italiane bëjnë ...
Drejtësia në ngërç: KLGJ dhe KLP të bllokuara nga Kushtetuesja

Drejtësia në ngërç: KLGJ dhe KLP të bllokuara nga Kushtetuesja

Kuvendi të enjten tjetër do të votojë listën përfundimtare të anëtarëve të KLGJ dhe KLP. Me miratimin e kësaj liste do të mundësohet edhe ngritja përf ...
Kërcënohet me vdekje ministri i Jashtëm grek, Kotzias: “Kemi tre plumba për ty”

Kërcënohet me vdekje ministri i Jashtëm grek, Kotzias: “Kemi tre plumba për ty”

Ministri i Jashtem grek, Kotzias ka marre nje leter ku e kercenonin me vdekje. Mediat greke raportojne sot se denoncimi per letren dhe kercenimin me v ...
Rama tregon qendrat shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë (Video)

Rama tregon qendrat shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë (Video)

Kryeministri Edi Rama uron mirëmëngjes sot me një video informuese për të gjitha ato qendra shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë në 7 ditë të javës. ...
1 2 3 5,293 10 / 52927 POSTS
15000

Loading…