Category: Argetim

1 2 3 35 10 / 344 POSTS
THIRRJA: Duhen politikanë të rinj, të pastër, thonë Basha, Berisha, Mediu, Dash Shehi…

THIRRJA: Duhen politikanë të rinj, të pastër, thonë Basha, Berisha, Mediu, Dash Shehi…

Duke bërë edhe një herë thirrje për të ardhur në protestën e 27 janarit, eksponentë të opozitës së bashkuar deklaruan se vjetërsira politike me emrin ...
Bledi Mane ironizon Ervin Salianjin: Mos harro t’ia kthesh Ilda Bejlerit rimelin dhe buzëkuqin se do na fusësh në sherr me Fahri Balliun!

Bledi Mane ironizon Ervin Salianjin: Mos harro t’ia kthesh Ilda Bejlerit rimelin dhe buzëkuqin se do na fusësh në sherr me Fahri Balliun!

Prej disa ditësh po qarkullon në media fotoja e publikuar nga faqja Brryli Broadway e deputetitErvin Salianji. Ai shfaqet i lyer me make-up. Në  di ...
HATA / Grupi filozofik gozhdon Liderin dhe sjell gjithë gratë e fisit në Studio

HATA / Grupi filozofik gozhdon Liderin dhe sjell gjithë gratë e fisit në Studio

Të premten e kaluar, një grup ekspertësh të grupmoshës 18-23 vjeç, të rrahur me vaj e me uthull balsamike në universitetin “Byrekë të çastit” të të mi ...
Foto/ Post- protesta, njihuni me memet komike që po çmendin rrjetin

Foto/ Post- protesta, njihuni me memet komike që po çmendin rrjetin

Teksa kanë kaluar 24 orë nga protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, mediat janë përfshirë në analiza mbi atë ç’ka ndodhi dhe çfarë pr ...
Protesta, rrjetet sociale ‘të pamëshirshme’ me Bashën, Kryemadhin, Ramën e Berishën

Protesta, rrjetet sociale ‘të pamëshirshme’ me Bashën, Kryemadhin, Ramën e Berishën

Ditën e sotme opozita e vendit protestoi në sheshin “Dëshmorët e Kombit” duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Krahas informacioneve në me ...
Videot/ Rrjetet sociale nuk përmbahen: ‘Basha’ qan pse nuk rrëzoi dot Ramën, ndërsa besueshmëria ndaj Monikës është…

Videot/ Rrjetet sociale nuk përmbahen: ‘Basha’ qan pse nuk rrëzoi dot Ramën, ndërsa besueshmëria ndaj Monikës është…

Ironia në rrjetet sociale pas protestës së PD&LSI nuk ka të ndalur. Siç duket edhe nga videot e mëposhtme, tallja me opozitën pas përbetimeve për ...
Me qofte dhe raki: PD proteston kundër varfërisë…!

Me qofte dhe raki: PD proteston kundër varfërisë…!

Protestat kanë dhe anën e tyre humoristike në ndonjë rast, siç është edhe rasti i kësaj fotoje, ku protestuesit durrsakë të opozitës, të lodhur nga th ...
“Protesta”, plas ironia nëpër rrjetet sociale me Lulin

“Protesta”, plas ironia nëpër rrjetet sociale me Lulin

Opozita njoftuar mbajtjen e një proteste kundër qeverisë nesër. Deklaratat politike të PD-LSI nuk u kanë shpëtuar rrjeteve sociale, ku ka nisur shpërn ...
Majmuni me duar të gjata (Video)

Majmuni me duar të gjata (Video)

Qindra turistë vizitojnë çdo ditë parkun natyror të majmunëve në Bali, një zonë tërheqëse, ku vizitorët mund të shohin dhe prekin nga afër kafshët ...
Karmina ndërpret pushimet luksoze dhe bën thirrje për protestë

Karmina ndërpret pushimet luksoze dhe bën thirrje për protestë

Karmina ka bërë sot një thirrje për protestë, duke njoftuar fansat se po ndërpret udhëtimet e saj në SHBA dhe Karaibe, për të qenë në Tiranë më 27 jan ...
1 2 3 35 10 / 344 POSTS
15000

Loading…