Category: Debat

1 2 3 375 10 / 3747 POSTS
Armand Duka hedh në “sulm” Metën, për t’i bërë presion Ramës

Armand Duka hedh në “sulm” Metën, për t’i bërë presion Ramës

Ilir Meta thotë se vendi ndodhet në krizë të thellë institucionale në të gjithë sektorët. Në një postim në Facebook, kreu i shtetit ka reaguar për ngë [...]
Karmina komenton kërcënimin e Gon Dukës për Lulin

Karmina komenton kërcënimin e Gon Dukës për Lulin

Pas kërcënimeve të Gon Dukës se, nëse Luli nuk e fut në listë, (nëse vendos vetë Goni të futet), ka për të parë si do shkojë puna, shumë demokratë jan [...]
Agron Duka: Unë kam vota, le ta provojë Basha të mos më fusë në listë (nëse do dua të jem me të)

Agron Duka: Unë kam vota, le ta provojë Basha të mos më fusë në listë (nëse do dua të jem me të)

ryshimet e propozuara, mbi të gjitha heqjen e koalicioneve parazgjedhore, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka e sheh si një vrasje të part [...]
“Lulzim Basha kryministër do ta ketë të vështirë”! Dashamir Shehi do bëjmë shtet… siç kemi bërë gjithmonë! Mesazh të fortë shqiptarëve: Vini gishtin kokës!

“Lulzim Basha kryministër do ta ketë të vështirë”! Dashamir Shehi do bëjmë shtet… siç kemi bërë gjithmonë! Mesazh të fortë shqiptarëve: Vini gishtin kokës!

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i bën thirrje shqiptarëve të reflektojnë përpara se të votojnë vitin tjetër në zgjedhjet parlamentare. “Rama ka pë [...]
Mazhoranca nuk humbet kohë: PS dorëzon në Kuvend draftin për listat e hapura! Afati për votim deri më 1 Tetor

Mazhoranca nuk humbet kohë: PS dorëzon në Kuvend draftin për listat e hapura! Afati për votim deri më 1 Tetor

Partia Socialiste ka dorëzuar sot në Kuvend draftin për listat e hapura. Në ditët në vijim ky draft pritet të diskutohet në Komisionin e Ligjeve. [...]
Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë Rama…?! Fuga i përgjigjet Bashës me videon ‘ku po fle gjumë në zyrë’

Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë Rama…?! Fuga i përgjigjet Bashës me videon ‘ku po fle gjumë në zyrë’

"Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë Rama, Shqipëria nuk do ishte në këtë gjendje"...kësaj deklarate të kryedemokratit Lulzim Basha, nuk i është [...]
Sulmet e paprincipta të Krastës (Berishës-Metës) ndaj ambasadores Yuri Kim dhe përgjigja diplomatike e saj që Krasta vështirë se e kupton

Sulmet e paprincipta të Krastës (Berishës-Metës) ndaj ambasadores Yuri Kim dhe përgjigja diplomatike e saj që Krasta vështirë se e kupton

Si me Mustafa Nanon, Adi Krasta ka tentuar të “peshkojë” ish-ambasadorin amerikan në Tiranë, Alexandër Arvizu, për të sulmuar kolegen e tij aktuale Yu [...]
Adi Krasta sulmon Yuri Kim: Nuk është popullore në Shqipëri, pozon me të pasurit e nuk flet për mua. Shqiptarët s’e duan

Adi Krasta sulmon Yuri Kim: Nuk është popullore në Shqipëri, pozon me të pasurit e nuk flet për mua. Shqiptarët s’e duan

Adi Krasta ka marrë një intervistë ditën e djeshme ish-ambasadorin amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu. Gjatë intervistës, ai ka sulmuar dy pasar [...]
Basha flet përçartë: Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë ky, Shqipëria s’do ishte këtu por… aty ku e lam ne! Nuk e dëgjon njeri ate por mua

Basha flet përçartë: Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë ky, Shqipëria s’do ishte këtu por… aty ku e lam ne! Nuk e dëgjon njeri ate por mua

Lulzim Basha përmes një shënimi në Twitter ka sulmur kryeministrin Edi Rama, sa i përket shtatë viteve të tij në qeverisje. Basha thotë se nëse ato [...]
Opozita duhet të paraqesë një draft final ose të korrigjojë draftin e PS, ja çfarë do të ndodhë nëse nuk arrihet dakordësia

Opozita duhet të paraqesë një draft final ose të korrigjojë draftin e PS, ja çfarë do të ndodhë nëse nuk arrihet dakordësia

Deputeti i Partisë Socialiste, Adnor Shameti komentoi ditën e djeshme zhvillimet në Këshillin Politik, për ndryshimet në Kodin Zgjedhor dhe përfundimi [...]
1 2 3 375 10 / 3747 POSTS