Category: Humor

1 2 3 44 10 / 439 POSTS
Vlonjatët i shkruajnë Metës!

Vlonjatët i shkruajnë Metës!

I dashur Ilir, Morëm vesh se kishe qenë nga këto anë. Na bëhet qejfi evlat. Ne mikun e kemi të shenjtë. Megjithëse duhet ta dish se Selenica nuk ës [...]
Bilushi i Metës shpjegon pse Ilir Meta mbeti gjithë natën jashtë

Bilushi i Metës shpjegon pse Ilir Meta mbeti gjithë natën jashtë

Mësohet se Ilir Meta dje ka qenë gjithë natën jashtë. Arsyeja sipas Bilushit të Metës ishte pak banale. Ja si e shpjegon ai: -Ne shkuam në Vlorë [...]
VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

Ermal Mamaqi mbajti fjalën e dhënë, se do t’i bënte dasmën "të mjerit" më të famshëm në Shqipëri, Ard Daullxhiut nga Durrësi. Aktori Bes Kallaku ka [...]
Çfarë do të gjente SPAK, nëse do të mësynte në shtëpitë e Ilir Metës dhe Sali Berishës? Publikohen pamjet që po thyejnë rrjetin

Çfarë do të gjente SPAK, nëse do të mësynte në shtëpitë e Ilir Metës dhe Sali Berishës? Publikohen pamjet që po thyejnë rrjetin

Krijimi i SPAK është një ndër arritjet më të mëdha të reformës në drejtësi. Arrestimet në Gjykatën e Krujës, treguan se kjo reformë po funksionon. [...]
VIDEO/ “6% është sot zemra”! Rrjeti tallet pas premtimit bllof të Bashës: Taksën 6% do ta ulim e do ta bëjmë… 6%

VIDEO/ “6% është sot zemra”! Rrjeti tallet pas premtimit bllof të Bashës: Taksën 6% do ta ulim e do ta bëjmë… 6%

Kanë mbetur rreth dy muaj deri në zgjedhjet e 25 Prillit dhe kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë të prezantojë programin e tij nga selia e Partisë Demo [...]
Bilushi i Metës flet për rrezikun e kontrollit të banesave dhe si t’i fshehin lekët

Bilushi i Metës flet për rrezikun e kontrollit të banesave dhe si t’i fshehin lekët

Pas kontrollit të banesës ndaj një mjeku dhe gjetjes së parave cash, Bilushi i Metës ka shpërndarë një udhëzim për gjithë kuadrot dhe zyrtarët e lartë [...]
Bilushi i Metës dyshon për gjobën ndaj Lali Erit nga KQZ

Bilushi i Metës dyshon për gjobën ndaj Lali Erit nga KQZ

Pas lajmit se KQZ ka gjobitur lali Erin, që inaguron shtëpitë e prishura nga tërmeti duke u dhuruar çelësa banorëve, Bilushi i Metës shikon një skenar [...]
Bilushi i Metës shpjegon si mund ta shmangin fitoren e Ramës më 25 Prill

Bilushi i Metës shpjegon si mund ta shmangin fitoren e Ramës më 25 Prill

Pas revanshit që duket se Rama ka marrë drejt mandatit të tretë, Bilushi i Metës po përgatit një plan se si mund ta shmangin fitoren e Ramës, duke pri [...]
Bilushi i Metës analizon gabimet e Nanos në intervistë

Bilushi i Metës analizon gabimet e Nanos në intervistë

Pas zhurmës që ka shkaktuar intervista e Fatos Nanos në public, Bilushi i Metës vendosi të ndajë disa kritika publike mbi gabimet e Nanos në këtë inte [...]
Monika firmos me Bashën marrëveshjen në tavolinë!

Monika firmos me Bashën marrëveshjen në tavolinë!

Ka ndodhur ajo që pritej. Nuk ka asnjë surprizë. Marrëveshja Basha-Kryemadhi është dirmosur. Por ndryshe nga sa pritej, për Lulin këtë herë ka firmosu [...]
1 2 3 44 10 / 439 POSTS