Category: Humor

1 2 3 34 10 / 337 POSTS
Humor për të …! A është oficeri dixhital kapterr Jari?! Ja denoncimi tek baba Saliu: Avionët rus spiunojnë Shqipërinë, fluturuan aty ku do ndërtohet baza e NATO-s

Humor për të …! A është oficeri dixhital kapterr Jari?! Ja denoncimi tek baba Saliu: Avionët rus spiunojnë Shqipërinë, fluturuan aty ku do ndërtohet baza e NATO-s

Sali Berisha thotë se po na spiunojnë rusët. Ai ka publikuar një denoncim, që thotë se i ka ardhur nga një oficer. Sipas tij, avionët rus që kan [...]
Karmina shpjegon lapsusin e Tit Vasilit, me afrimin me Sandrin

Karmina shpjegon lapsusin e Tit Vasilit, me afrimin me Sandrin

Shume fansa të Karminës u ndjenë ngushtë nga lapsusi i Tit Vasilit rreth Këshillit Politik, të cilin e quajti një këshill seksual mes tre partive. [...]
Mero Baze ironizon gafën e Vasilit: Asnjë gabim s’ka bërë, këshilli politik organ seksual i sajuar për t’u dukur që edhe opozita mund të bëjë diçka pas tredhjes nga Berisha e Meta (Video)

Mero Baze ironizon gafën e Vasilit: Asnjë gabim s’ka bërë, këshilli politik organ seksual i sajuar për t’u dukur që edhe opozita mund të bëjë diçka pas tredhjes nga Berisha e Meta (Video)

Gafa e nënkryetarit të LSI-së Petrit Vasili gjatë një deklarate për media lidhur me Këshillin Politik, nuk i ka shpëtuar pa komentuar gazetarit Mero B [...]
Po bëhet klloun nga një gazetar i mirë investigativ! Rrjet tallet: “Fluturojnë aksionet e Artan Hoxhës në bursë”

Po bëhet klloun nga një gazetar i mirë investigativ! Rrjet tallet: “Fluturojnë aksionet e Artan Hoxhës në bursë”

Sa herë ka v.rasje në Shqipëri, një gjë është e sigurtë si vdekja: Artan Hoxha do të dalë në nja 4-5 televizione, për të bërë skemën e asaj që ka ndod [...]
Skandal! Biseda sekreta e Monikës dhe Metës e përgjuar nga “gardisti dixhital”

Skandal! Biseda sekreta e Monikës dhe Metës e përgjuar nga “gardisti dixhital”

Gardisti dixhital, pretendon se ka dëgjuar një bisede skandaloz midis Ilir Metës dhe bashkëshortes së ndarë Monika Kryemadhi në zyrën e presidencës, k [...]
Karmina shpjegon pse e hoqi videon që premtonte 10 mijë dollarë si Sudja digitale

Karmina shpjegon pse e hoqi videon që premtonte 10 mijë dollarë si Sudja digitale

Në rrjet ka bërë shumë zhurmë një postim i Karminës që premtonte se nëse do t’i bashkoheshin asaj, fansat do të fitonin 10 mijë dollarë për 20 sekonda [...]
U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”! Deputeti i opozitës tallet keq me gafën e famshme të Lulzim Bashës (Video)

U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”! Deputeti i opozitës tallet keq me gafën e famshme të Lulzim Bashës (Video)

Deputeti i opozitës Halit Valteri vazhdon të argëtohet me aplikacionin “Tik Tok”, ku postimi i tij i fundit i referohet gafës së famshme të kreut të P [...]
Kërkesa e Metës për media të re, Nikollë Lesi, Fahri Balliu dhe Çlirim Peka protestë para Presidencës: Po me ne çfarë do bëhet?

Kërkesa e Metës për media të re, Nikollë Lesi, Fahri Balliu dhe Çlirim Peka protestë para Presidencës: Po me ne çfarë do bëhet?

Rrjetet sociale kanë ironizuar kërkesën e presidentit Ilir Meta për ngritjen e një media të re dhe të pavarur. Me nota të forta ironie, faqet e njo [...]
Karmina e çuditur nga radhët në Kakavijë: Në Korfuz nuk kishte radhë fare

Karmina e çuditur nga radhët në Kakavijë: Në Korfuz nuk kishte radhë fare

Pas pamjeve tronditëse që vijnë nga Kakavija, ku mijëra qytetarë shqiptarë presin në radhë të kalojnë kufirin me Greqinë, Karmina vendosi të bëjë një [...]
Vjehrri flet për varfërim të popullit, Armina: Më ndiqni/ Përdor serum për gjoksin, e mbaj me akull, ky është ‘sekreti’

Vjehrri flet për varfërim të popullit, Armina: Më ndiqni/ Përdor serum për gjoksin, e mbaj me akull, ky është ‘sekreti’

Armina Mevlani shpesh ndan këshilla bukurie me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku nuk nguron t’u përgjigjet edhe pyetjeve që i bëjnë. Sa herë që [...]
1 2 3 34 10 / 337 POSTS