Category: Humor

1 2 3 4 47 20 / 466 POSTS
Bilushi i Metës shpjegon pse nuk i kanë dhënë dekoratë Xhevair Zenelit

Bilushi i Metës shpjegon pse nuk i kanë dhënë dekoratë Xhevair Zenelit

Lajmi se presidenti Meta ka refuzuar t’i japë dekoratë humoristit Xhevair Zeneli, ka nxitur kolegun e tij Agron Llakaj të tallet me presidentin, duke [...]
Bilushi i Metës zbardh skemën pse fitoi betejën AstraZeneca

Bilushi i Metës zbardh skemën pse fitoi betejën AstraZeneca

Pas lajmit se Autoriteti Europian i Barnave, miratoi AstraZeneca si vaksinë të sigurtë, Bilushi i Metës u shqetësua seriozisht. Doktori, Meta dhe T [...]
Bilushi i Metës rekomandon masat e duhura pas deklaratës së Metës, që do jetë i çmendur deri më 25 prill

Bilushi i Metës rekomandon masat e duhura pas deklaratës së Metës, që do jetë i çmendur deri më 25 prill

Gjatë konferencës së sotme për shtyp, presidenti Meta njoftoi se do jetë kështu, pra në të njëjtën gjëndje shëndetësore, deri më 25 prill. Pas këti [...]
“Gërvisht dhe fito”, sllogani i ri i LSI-së

“Gërvisht dhe fito”, sllogani i ri i LSI-së

Monika Kryemadhi ka qenë në një call center këtë të hënë, ku është takuar me disa të rinj. Ajo ka prezantuar dhe një program të ri, që LSI do e vëj [...]
VIDEO/ Monika bëhet blogere, i bashkohet Olti Currit për një video në Tik Tok

VIDEO/ Monika bëhet blogere, i bashkohet Olti Currit për një video në Tik Tok

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, ka vendosur të bëjë një sfidë në aplikacionin “Tik Tok”. Ajo është bërë bashkë me bl [...]
Bilushi i Metës shpjegon konfliktin e LSI me Gaz Bardhin në Elbasan

Bilushi i Metës shpjegon konfliktin e LSI me Gaz Bardhin në Elbasan

Ka pasur dy qëndrime të ndryshme rreth ngjarjes së sotme në Elbasan nga opozita. Qëndrimi i LSI ishte që militantët e opozitës sulmuan dhe zbuan Edi R [...]
Bilushi i Metës shpjegon pse po lindin këngë për Skënderbeun e dytë

Bilushi i Metës shpjegon pse po lindin këngë për Skënderbeun e dytë

Pas publikimit të një rapsodie dibrane mbi Ilir Metën, të cilin e quajnë Skënderbeun e ri, Bilushi i Metës shpjegon arsyet pse po ndodh ky fenomen: [...]
Nuk është humor! Aksident në Mamurras, shoferi: Pa ardhur Ilir Meta këtu nuk lëviz nga vendi, vetëm ai e ndan këtë punë

Nuk është humor! Aksident në Mamurras, shoferi: Pa ardhur Ilir Meta këtu nuk lëviz nga vendi, vetëm ai e ndan këtë punë

Ilir Meta është kthyer përfundimisht në një figurë qesharake, pas shpërthimit skizofren të së premtes, kur nga president i Republikës, u shfaq si roje [...]
Pasi “ndeshjes” me policinë e bashkisë, Metës i krijojnë “këngë trimërie”: Burrë më të fortë s’ka pas kombi! Kryefjalë i shqiptarisë, themelues i LSI-së

Pasi “ndeshjes” me policinë e bashkisë, Metës i krijojnë “këngë trimërie”: Burrë më të fortë s’ka pas kombi! Kryefjalë i shqiptarisë, themelues i LSI-së

Vetëm një ditë pas u përplas me efektivët e policisë së bashkisë në zyrat e FRD-së, president i vendit Ilir Meta është surprizuar me një këngë. Meg [...]
Bilushi i Metës tregon peripecitë e 7 Marsit dhe premtimin e Metës

Bilushi i Metës tregon peripecitë e 7 Marsit dhe premtimin e Metës

Sot është 7 Marsi, “Dita e Mësuesve’. Bashkë me Presidentin Meta shkuam në Korçë. Në mëngjes shkuam në Kolanec. Na tha njëri që është një djalë që [...]
1 2 3 4 47 20 / 466 POSTS