Category: Humor

1 2 3 4 5 47 30 / 466 POSTS
Bilushi i Metës komenton gafën e Lulit: “Ta bëjmë ditën natë”!

Bilushi i Metës komenton gafën e Lulit: “Ta bëjmë ditën natë”!

Pas reagimeve që pati në rrjet për deklaratat e Lulit që opozita “do ta bëjë ditën natë”, Bilushi i Metës doli me një deklaratë për publikun, mbi kupt [...]
VIDEO/ E ka kthyer në “traditë” të tallet me gafat e Bashës, Rama kësaj here e ironizon keq kreun e PD-së

VIDEO/ E ka kthyer në “traditë” të tallet me gafat e Bashës, Rama kësaj here e ironizon keq kreun e PD-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një tjetër gafë të radhës në takimin që ka mbajtur me të rinjtë ditën e sotme. Kryeministrit të v [...]
Bilushi i Metës reagon ndaj doktor Halimit

Bilushi i Metës reagon ndaj doktor Halimit

Pas intervistës që doktor Halimi dha rreth kurtheve që i ishin ngritur në Partinë Demokratike për të mos e kandiduar më, Bilushi i Metës ju bashkua ko [...]
Bilushi i Metës sqaron foton e vëllezërve Duka në Durrës

Bilushi i Metës sqaron foton e vëllezërve Duka në Durrës

Bilushit i raportuan sot për një keqkuptim që ka krijuar në Durrës një foto ku janë Gon Duka, Mand Duka dhe disa punonjës të FUBI-it ishin duke pirë k [...]
“Mbi 1 mijë të vdekur kur ti ishe ministër”! Në timon pa rrip, kryqëzohet Basha, “shpërthejnë” memet në rrjet

“Mbi 1 mijë të vdekur kur ti ishe ministër”! Në timon pa rrip, kryqëzohet Basha, “shpërthejnë” memet në rrjet

Kryetari i PD-së Lulzim Basha u shfaq sot duke ngarë makinën, teksa me bashkëshorten e tij vendosi të kalojë disa çaste jashtë Tiranës këtë fundjavë. [...]
Bilushi i Metës çmon këshillat e Gimit të Puros për sekretarin e Shtetit

Bilushi i Metës çmon këshillat e Gimit të Puros për sekretarin e Shtetit

Ditën e djeshme Gimi i Puros, i dha disa këshilla sekretarit amerikan të Shtetit, se ç’duhet të bëjë në Ballkan dhe Shqipëri. Bilushi i Metës u gëz [...]
Bilushi i Metës shpjegon deklaratën e Monikës për ambasadorët që lënë me barrë vajzat shqiptare

Bilushi i Metës shpjegon deklaratën e Monikës për ambasadorët që lënë me barrë vajzat shqiptare

Pas deklaratës së fortë të Monikës kundër ambasadorëve që lënë me barrë vajzat shqiptare, kanë reaguar disa shoqata feministe në Tiranë, të cilat aku [...]
Vlonjatët i shkruajnë Metës!

Vlonjatët i shkruajnë Metës!

I dashur Ilir, Morëm vesh se kishe qenë nga këto anë. Na bëhet qejfi evlat. Ne mikun e kemi të shenjtë. Megjithëse duhet ta dish se Selenica nuk ës [...]
Bilushi i Metës shpjegon pse Ilir Meta mbeti gjithë natën jashtë

Bilushi i Metës shpjegon pse Ilir Meta mbeti gjithë natën jashtë

Mësohet se Ilir Meta dje ka qenë gjithë natën jashtë. Arsyeja sipas Bilushit të Metës ishte pak banale. Ja si e shpjegon ai: -Ne shkuam në Vlorë [...]
VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

Ermal Mamaqi mbajti fjalën e dhënë, se do t’i bënte dasmën "të mjerit" më të famshëm në Shqipëri, Ard Daullxhiut nga Durrësi. Aktori Bes Kallaku ka [...]
1 2 3 4 5 47 30 / 466 POSTS