Category: Humor

1 42 43 44 45 46 47 440 / 466 POSTS
Për Alibe komikun dhe Salianj erotikun

Për Alibe komikun dhe Salianj erotikun

S’ka si të mos biesh, thellë në mendime, se tani PD-ja, bën edhe “përgjime”! Kur e pashë “përgjimin”, vetvehtes i thashë, si mundet-o Zot, që [...]
Duke parë në opinion, dy ish-Ministra Drejtësie injorantë

Duke parë në opinion, dy ish-Ministra Drejtësie injorantë

Akuzohet Xhafa, nga e shkreta bandë, se na paska futur, një nen kontrabandë! Nen jo dokudo, po në Kushtetutë, duket ish ministrat, nuk janë m [...]
FOTOT: Parada e LGBTI-së në Tiranë, “shpërthen” humori në rrjet

FOTOT: Parada e LGBTI-së në Tiranë, “shpërthen” humori në rrjet

Parada e komunitetit LGBTI-në Tiranë, krahas debateve të forta u shoqërua edhe me humor në rrjet. Disa prej faqeve të njohura për humorin pikant që [...]
Grigja zbardh skenën në Kuvend dhe telefonatën e shqetësuar të Bashës!

Grigja zbardh skenën në Kuvend dhe telefonatën e shqetësuar të Bashës!

Gjatë seancës së sotme në Kuvend, ishte një skenë ku Doktori fliste ulur i rrethuar nga Strazua si fotograf dhe Muli si bodigard, ndërsa Luli me telef [...]
Lu e kthen “personale”: Nuk iki pa vënë drejtësi në Shqipëri

Lu e kthen “personale”: Nuk iki pa vënë drejtësi në Shqipëri

  Ambasadori Amerikan në Tiranë, Donald Lu është i ftuar special mbrëmjen e sotme në “Portokalli”. Donald Lu rikthehet të bëj [...]
EKSKLUZIVE / Krichbaum ndërron mendje pasi i çojnë Tahirin të paketuar

EKSKLUZIVE / Krichbaum ndërron mendje pasi i çojnë Tahirin të paketuar

BERLIN – Në një kthesë dramatike të ngjarjeve integrueso-stabilizueso-asociueso-anëtarëzuese, Gojët e Liga mësojnë se deputeti gjerman Gunther Krichba [...]
EKSKLUZIVE / Kumbari i vjetër kalon stafetën, komplotistët ende besojnë se ai s’di gjë…

EKSKLUZIVE / Kumbari i vjetër kalon stafetën, komplotistët ende besojnë se ai s’di gjë…

Edhe pasi kumbari i vjetër u përshëndosh publikisht me të zgjedhurin e tij në samitin e Pesë Familjeve, dhe të gjithë përfaqësuesit e oborrit u rresht [...]
Video-Humor/ Gjeste dhe vese, politikanët kapen mat. Vlahutin “luftë” me kaçurrelat e pabindur

Video-Humor/ Gjeste dhe vese, politikanët kapen mat. Vlahutin “luftë” me kaçurrelat e pabindur

Satirë e përzierë me ironi. Kështu janë disa nga momentet më pikante nga ngjarjet kryesore të shtatë ditëve që rubrika humoristike e emisionit ‘Kjo ja [...]
Memet që do j’u bëjnë të qeshni me lot, ja si është jeta para dhe pas martese (Foto)

Memet që do j’u bëjnë të qeshni me lot, ja si është jeta para dhe pas martese (Foto)

Deri në një fazë të jetës kur je beqar, je duke shijuar gjithçka për veten tënde dhe papritur vjen një goditje sikur të ishtë një ëndërr e keqe [...]
I lash vetëm brekët, “Jam Nana” godet sërish: Ma bane mishin kokërr, s’e kam le s’kam provu (Video)

I lash vetëm brekët, “Jam Nana” godet sërish: Ma bane mishin kokërr, s’e kam le s’kam provu (Video)

Me siguri ju kujtohet Avni Hysa, burri i moshuar nga Burreli që punon takist në kryequtet. Ai u bë i famshëm pasi një djalë publikoi një video [...]
1 42 43 44 45 46 47 440 / 466 POSTS