Category: Kronike

1 2 3 390 10 / 3897 POSTS
“STOP”/ Hiqet sikur punon tek SPAK: “Mbesa” e Adriatik Llallës mashtron të renë për 500 euro

“STOP”/ Hiqet sikur punon tek SPAK: “Mbesa” e Adriatik Llallës mashtron të renë për 500 euro

Një zonjë denoncoi në emisionin ‘Stop” ne TV Klan mashtrimin nga ana e një vajze të quajtur Ilda Kërkapi. Në muajin Dhjetor Kërkapi, nisur nga një njo [...]
Sulmi i shqiptarit ndaj ish të dashurës greke, mediat nxjerrin detajet e rënda

Sulmi i shqiptarit ndaj ish të dashurës greke, mediat nxjerrin detajet e rënda

Georgia Kaltsouni, një studente 21-vjeçare, me origjinë greke ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën, pasi u godit me thikë nga ish i dashuri [...]
U raportua se babai i 18-vjeçarit ndërroi jetë nga Covid, përgënjeshtrohet lajmi

U raportua se babai i 18-vjeçarit ndërroi jetë nga Covid, përgënjeshtrohet lajmi

Sot në emisionin “Shqipëria Live” ishte i ftuar Xhuliano Mata, miku i të ndjerit, Qamil Seiti, 18 vjeçarit nga Memaliaj që humbi betejën me Covid-19. [...]
KPA rrëzon të gjitha pretendimet e Alaudin Malaj, ish-gjyqtari humbet betejën për riemërimin e tij në drejtësi

KPA rrëzon të gjitha pretendimet e Alaudin Malaj, ish-gjyqtari humbet betejën për riemërimin e tij në drejtësi

Kolegji i Posaçëm i Apelimit rrëzoi të martën në tërësi ankimin e ish-gjyqtarit Alaudin Malaj duke i dhënë fund epopesë të njeriut të njohur si një ng [...]
Thellohet tragjedia në familjen Seiti, pas 18-vjeçarit ndërron jetë edhe i ati nga koronavirusi

Thellohet tragjedia në familjen Seiti, pas 18-vjeçarit ndërron jetë edhe i ati nga koronavirusi

Raportohet se ka ndërruar jetë si pasojë e Covid edhe babai i 17-vjeçarit, Qamil Seiti. Lajmi i trishtë është bërë i ditur gjatë emisionit “Shqipëria [...]
Flet shoku i ngushtë i 18 vjeçarit nga Elbasani që humbi jetën nga Covid: Kishte merak të madh nënën dhe babanë!

Flet shoku i ngushtë i 18 vjeçarit nga Elbasani që humbi jetën nga Covid: Kishte merak të madh nënën dhe babanë!

Fatkeqësisht COVID-19 i mori jetën dje një 18-vjeçari nga qyteti i Elbasanit, i cili prej 4 ditësh ishte në intubim. Virusi kishte prekur totalisht [...]
Vora “socialiste” nuk gjen qetësi, përfundon në SPAK Kryetari i Bashkisë Gentian Picari

Vora “socialiste” nuk gjen qetësi, përfundon në SPAK Kryetari i Bashkisë Gentian Picari

Kryetari i Bashkisë së Vorës, Gentian Picari, është paditur ditën e sotme pranë Prokurorisë së Posaçme. Padia është bërë nga Partia Lëvizja Socialiste [...]
A është edhe kjo një arsye e moskandidimit të Berishës si deputet?! Spartak Braho plas “bombën”: Ka spiunuar në favor të Sigurimit të Shtetit, dosjen e tij e ka Ali Anadolli

A është edhe kjo një arsye e moskandidimit të Berishës si deputet?! Spartak Braho plas “bombën”: Ka spiunuar në favor të Sigurimit të Shtetit, dosjen e tij e ka Ali Anadolli

Partia Demokratike ka futur si plan të saj pastrimin e politikës nga komunistët dhe ish-anëtarët e Partisë Komuniste. Basha në fundjavë prezantoi [...]
Gjashtë zyrtarë të LSI drejt prangave: Meta kërcënon SPAK se do mbledhi popullin nëse ndodh!

Gjashtë zyrtarë të LSI drejt prangave: Meta kërcënon SPAK se do mbledhi popullin nëse ndodh!

Ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës Zamira Rami dhe ish-kryetarja e Bashkisë së Përrenjasit Miranda Rira, që të dyja bashkëpuntore të Monika Kryemadhit, [...]
Gjykata e Lartë lë dosjen e Adriatik LLallës në duart e Gjykatës së Posaçme

Gjykata e Lartë lë dosjen e Adriatik LLallës në duart e Gjykatës së Posaçme

Gjykata e Lartë i dha fund dëshirës së ish-prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla, për të “shpëtuar” nga gjyqtarët e Gjykatës së Posaçme. Një [...]
1 2 3 390 10 / 3897 POSTS