Category: Metro

1 2 3 128 10 / 1278 POSTS
“Nëse s’i mban dot rënkimet, ndërro orarin e qejfit”! Banorët thirrje gruas në katin e katërt

“Nëse s’i mban dot rënkimet, ndërro orarin e qejfit”! Banorët thirrje gruas në katin e katërt

Një kërkesë e pazakontë po bën xhiron e rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për një grup banorësh në rrugën “Riza Cerova”, të cilët kërkojnë që komshija e t [...]
Marrëzia e një lindje “mbretërore” në Shqipëri

Marrëzia e një lindje “mbretërore” në Shqipëri

Leka Zogu është bërë sot me vajzë. Përveç kuriozitetit të mediave rozë, edhe për shkak se ai është martuar me një ish-këngëtare, natyrisht që nuk d [...]
VIDEO/ Goxha vajzë në dukje, por një hajdute e paturp

VIDEO/ Goxha vajzë në dukje, por një hajdute e paturp

Një video e një hajduteje në një dyqan në Krasnodar, Rusi, aktualisht po qarkullon në rrugë të shumta në internet dhe rrjetet e tij sociale. Ajo hy [...]
“Akoma po dridhem”, tërmeti i fuqishëm zgjon të tmerruar këngëtaren e njohur shqiptare: Nuk e di çfarë po ndodh me mua

“Akoma po dridhem”, tërmeti i fuqishëm zgjon të tmerruar këngëtaren e njohur shqiptare: Nuk e di çfarë po ndodh me mua

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është tmerruar nga një tërmet me magnitudë 4.5 ballë që u shënua në orët e fundit në Kaliforni. Gjendjen [...]
Aktori i madh Çun Lajçi befason në Sheshin Skënderbej…shet librat: Ramën e mallkova për teatrin, por e dua si artist

Aktori i madh Çun Lajçi befason në Sheshin Skënderbej…shet librat: Ramën e mallkova për teatrin, por e dua si artist

Aktori i njohur nga Kosova, Çun Lajçi ka nisur të dalë në shesh për të shitur librat e tij gjatë pandemisë. Së fundmi ai ka mbërritur në Tiranë ku int [...]
“Paçi fat”, Armina si vjehrri me firmat piramidale: I premton fansave se do t’i japë 10 mijë dollarë për 20 sekonda, zhduk videon nga Instagrami dhe e rikthen përsëri

“Paçi fat”, Armina si vjehrri me firmat piramidale: I premton fansave se do t’i japë 10 mijë dollarë për 20 sekonda, zhduk videon nga Instagrami dhe e rikthen përsëri

Nusja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani ka publikuar një video ku i ka premtuar qytetarëve se do të fitojnë para nëse ndiqnin formulën që ajo kishte [...]
Kolosi i artit, Mirush Kabashi mposht sëmundjen e rëndë

Kolosi i artit, Mirush Kabashi mposht sëmundjen e rëndë

Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, kishte rreth dy vite që luftonte me një sëmundje të rëndë. Lajmin e dha një punonjëse spitali, e cil [...]
Legena! Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend vështirë të bëhet ndonjëherë (Foto)

Legena! Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend vështirë të bëhet ndonjëherë (Foto)

Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin turistët e huaj në vendin tonë. [...]
Si u mashtrua Avniu nga gruaja kosovaro-amerikane me 5 fëmijë?! U njohën në Fb: Më pëlqeu në pamje, por se takova dot

Si u mashtrua Avniu nga gruaja kosovaro-amerikane me 5 fëmijë?! U njohën në Fb: Më pëlqeu në pamje, por se takova dot

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan ndryshe nga çdo puntatë tjetër ditën e sotme nuk u zhvillua në studion e së Dielës Shqiptare, por në zyrën e ndë [...]
Turistët zbulojnë liqenet akullnajore të Lukovës

Turistët zbulojnë liqenet akullnajore të Lukovës

Në lartësinë e 1700 metrave mbi nivelin e detit, mes pyjeve të dendura në malin e Gurit të Zi, mes Gramshit dhe Korçës, natyra fsheh 2 liqenet akullna [...]
1 2 3 128 10 / 1278 POSTS