Category: Debat

1 2 3 799 10 / 7984 POSTS
Opozita mban peng drejtësinë/ Ulërimat e PD-LSI, rrëzohen sërish listat e kandidatëve për KLGJ dhe KLP

Opozita mban peng drejtësinë/ Ulërimat e PD-LSI, rrëzohen sërish listat e kandidatëve për KLGJ dhe KLP

Kuvendi i Shqipërisë nuk ka arritur as në këtë raund të dytë, që të miratojë lista e kandidatëve për Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Këshillin e Lartë ...
Ekstradimi i Seitit/ Basha akuzon, Ministri i drejtësisë italiane e përgënjeshtron. A është i kapur edhe ministri italian nga krimi?

Ekstradimi i Seitit/ Basha akuzon, Ministri i drejtësisë italiane e përgënjeshtron. A është i kapur edhe ministri italian nga krimi?

Në një preononcim për mediat kryedemokrati Basha ka mbajtur sërish theksin te ekstradimi i Nazer Seitit drejt Italisë. Sipas tij të gjitha instituc ...
Ish-deputetja seksi e PD-së tallet me Bashën: O lideri im që më dole gjithë ky “trim”, zgjohu o milet

Ish-deputetja seksi e PD-së tallet me Bashën: O lideri im që më dole gjithë ky “trim”, zgjohu o milet

Ish-deputetja seksi e PD-së, Arbjola Halimi ka treguar në Facebook shqetësimin e saj sepse nuk po rikthehet dot në vendin e punës që ka mbajtur para s ...
Rama, ftesë publike Nanos për rikthim në PS

Rama, ftesë publike Nanos për rikthim në PS

Nuk dihet nëse është një hap i koordinuar duke qenë se kohët e fundit thuhet që ka një komunikim midis tyre, por kryeministri Edi Rama ka bërë fakt të ...
E pabesueshme! Kryebashkiakja e LSI falenderon publikisht Ramën, “shpërthen” rrjeti

E pabesueshme! Kryebashkiakja e LSI falenderon publikisht Ramën, “shpërthen” rrjeti

Miranda Rira, kryebashkiakja e LSI në bashkinë e Prrenjasit ka falenderuar qeverinë Rama për investimet që ka përfituar ky qytet gjatë vitit 2017. ...
Nishani vendos “shishen” në radhë: Pret humbjen e Bashës për të marrë drejtimin e PD

Nishani vendos “shishen” në radhë: Pret humbjen e Bashës për të marrë drejtimin e PD

Ish presidenti Bujar Nishani ka vendosur “shishen” në radhë dhe pret humbjen e Lulzim Bashës në zgjedhjet më të para për të marrë drejtimin e Partisë ...
Foto/ Militantët e PD LSI shpërndahen brenda 5 minutash, numri i tyre i vogël jua lehtësoi punën

Foto/ Militantët e PD LSI shpërndahen brenda 5 minutash, numri i tyre i vogël jua lehtësoi punën

Janë dashur vetëm 5 minuta që sheshi para Kryeministrisë të boshatisej i tëri nga protestuesit e thirrur prej opozitës. Siç u pa edhe nga pamjet me ...
Mosbesimi mes PD dhe LSI, Kryemadhi shigjeton Bashën: Nuk ka Lule (Lul) që e shpëton Edi Ramën

Mosbesimi mes PD dhe LSI, Kryemadhi shigjeton Bashën: Nuk ka Lule (Lul) që e shpëton Edi Ramën

Kryetarja e LSI ka mbajtur fjalën e saj përpara demokratëve dhe militantëve të saj. Monika dukej shumë e rënduar psikologjikisht, ndooshta sepse pjesë ...
VIDEO/ Dështon protesta e PD me patericën LSI. PD e vetme kishte më shumë njerëz në vitin 2017

VIDEO/ Dështon protesta e PD me patericën LSI. PD e vetme kishte më shumë njerëz në vitin 2017

Opozita ka nisur protestën përpara kryeministrisë. Siç kemi parë edhe fotot e para të lexo.al dron, pjesëmarrja është modeste, duke menduar që janë të ...
Opozita e bashkuar zhgënjen sërish… Edhe në mes të janarit kanë frikë nga dielli?!

Opozita e bashkuar zhgënjen sërish… Edhe në mes të janarit kanë frikë nga dielli?!

Opozita ka nisur protestën përpara kryeministrisë. Siç shihet edhe nga fotot e para të mediave me dron, pjesëmarrja është modeste, duke menduar që jan ...
1 2 3 799 10 / 7984 POSTS
15000

Loading…