Category: Kryesore

1 2 3 1,040 10 / 10393 POSTS
Publicisti Milaim Zeka: Baton Haxhiu mund të arrestohet për publikimin e dosjes për ish drejtuesit e UÇK

Publicisti Milaim Zeka: Baton Haxhiu mund të arrestohet për publikimin e dosjes për ish drejtuesit e UÇK

Publicisti Milaim Zeka shkruan se Baton Haxhiu mund të ketë marrë ftesë nga Gjykata Speciale dhe mund të arrestohet me akuzën e ndërhyrjes në Drejtësi [...]
Zbardhet marrëveshja e koalicionit të PD me aleatët për zgjedhjet e 25 Prillit, ja kush do e ndihmoj Lulin të rrëzoj Ramën (Foto)

Zbardhet marrëveshja e koalicionit të PD me aleatët për zgjedhjet e 25 Prillit, ja kush do e ndihmoj Lulin të rrëzoj Ramën (Foto)

Koalicioni që Partia Demokratike do të krijojë me partitë e tjera opozitare pritet të mbaj emrin “Partia Demokratike-Aleanca për ndryshim”. Në marr [...]
Vaksina e Novavax shpresë për përfundimin e pandemisë

Vaksina e Novavax shpresë për përfundimin e pandemisë

Në janar të vitit të kaluar, punonjësit e Novavax Inc. u takuan në një lokal në Maryland për të diskutuar se si mund të shpëtonin karrierën e tyre. [...]
Historiani i njohur: Shqipëria nuk është mëmëdheu i Kosovës

Historiani i njohur: Shqipëria nuk është mëmëdheu i Kosovës

Historiani i njohur Oliver Jens Schmitt, që ka bërë disa libra për Shqipërinë, më provokuesi ndër të cilët ai për Skënderbeun, thotë se Shqipëria nuk [...]
Meta: Lëvizjet e mia natën nuk janë misterioze, e bëj se s’dua të shqetësoj qytetarët. Kush ka kartelë mjekësore, do kërkoj rrethana lehtësuese

Meta: Lëvizjet e mia natën nuk janë misterioze, e bëj se s’dua të shqetësoj qytetarët. Kush ka kartelë mjekësore, do kërkoj rrethana lehtësuese

Illir Meta gjatë një deklarate për mediat tregoi arsyet se pse ai lëviz natën duke dhënë edhe një justifikim për vizitat e tij misterioze. Ai tha se n [...]
Tërbohet Meta: S’kam ça bëj do dal në rrugë të shpëtoj popullin, kam frikë të takoj dikë se i shkon policia tek shtëpia

Tërbohet Meta: S’kam ça bëj do dal në rrugë të shpëtoj popullin, kam frikë të takoj dikë se i shkon policia tek shtëpia

Kreu i shtetit, Ilir Meta ka zbuluar sot në një konferencë me mediat, se kushëririt të tij në Maliq, i ka shkuar policia natën në banesë për kontroll, [...]
Meta shpërthen ndaj DASH dhe Ramës: Si fletët e lavdërimit që merrte Partia e Punës, s’kam bërë fotografi si gruaja e Bilalit

Meta shpërthen ndaj DASH dhe Ramës: Si fletët e lavdërimit që merrte Partia e Punës, s’kam bërë fotografi si gruaja e Bilalit

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një konferencë për mediat, ku ka komentuar vlerësimin e Ardian Dvoranit nga Departamenti Amerikan i Shtetit, i cili [...]
BIRN zbardh pasurinë e Edi Ramës: Burimi financiar i shtëpisë së tij në Dajt mbetet i paqartë

BIRN zbardh pasurinë e Edi Ramës: Burimi financiar i shtëpisë së tij në Dajt mbetet i paqartë

Edi Rama është prej tetë vitesh kryeministër i Shqipërisë dhe kërkon një mandat të tretë qeverisës në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Rama ka [...]
FAKTET/ Pse gënjeu Erion Veliaj kur tha se nuk shoqërohet me kriminelë: Jo vetëm shoqërohet, por merr edhe gruan dhe e ul me “trafikantë droge”!

FAKTET/ Pse gënjeu Erion Veliaj kur tha se nuk shoqërohet me kriminelë: Jo vetëm shoqërohet, por merr edhe gruan dhe e ul me “trafikantë droge”!

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Real Story", të gazetarit Sokol Balla, i cili u detyrua ti përg [...]
“Një dorë abuzuesish e batakçinjsh mes bluzave të bardha…”! Kryeministri Rama publikon foton emocionuese dhe jep mesazhin e fortë

“Një dorë abuzuesish e batakçinjsh mes bluzave të bardha…”! Kryeministri Rama publikon foton emocionuese dhe jep mesazhin e fortë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale foton e infermieres Xhorxhina Metushi, e cila pavarësisht se është në pritje të ëmbël ka qëndruar që [...]
1 2 3 1,040 10 / 10393 POSTS