Category: Metro

1 2 3 702 10 / 7016 POSTS
Babai i Ermal Mamaqit feston ditëlindjen, surpriza e të birit me “500-she lejla”

Babai i Ermal Mamaqit feston ditëlindjen, surpriza e të birit me “500-she lejla”

Ditën e sotme babai i Ermal Mamaqit feston 66-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, vëllai i Ermalit, Ermiri, ka zgjedhur që ta surpr ...
Vajza: “Do vij në shtëpi më herët se jam me ato”. Përgjigjja e babit është epike

Vajza: “Do vij në shtëpi më herët se jam me ato”. Përgjigjja e babit është epike

Një vajzë i tha babait se ishte larguar më herët nga puna për arsye se i kishin ardhur periodat. Por me pas Kiera Platt, 25 vjeç, nga Long Beach, Nju ...
Ronaldo fiton 350 mijë euro për një publikim në Instagram, 7 personat që paguhen më shumë

Ronaldo fiton 350 mijë euro për një publikim në Instagram, 7 personat që paguhen më shumë

Cristiano Ronaldo, është i treti sa i përket përfitimeve financiare nga postimet në Instagram, sipas një raporti të ri. Siç raporton “Hooper”, ylli i ...
Spektakël në qiejt e botës, ja si u pa superhëna në Tiranë (Foto)

Spektakël në qiejt e botës, ja si u pa superhëna në Tiranë (Foto)

Shikuesit e qiellit në të gjithë botën vështruan këtë të mërkurë një femon të rrallë qiellor të quajtur “Superhëna e gjakut blu”. Një kombinim i eklip ...
Të dehura dhe me veshje provokuese: Vajzat e bëjnë “xhaxhi taksistin” të kërcejë  në Tiranë (Video)

Të dehura dhe me veshje provokuese: Vajzat e bëjnë “xhaxhi taksistin” të kërcejë në Tiranë (Video)

Jeta e natës në Tiranë është shumë aktive, sidomos gjatë sezonit të shkollave kur vijnë me mijëra studentë edhe nga rrethet. Në një video live në i ...
Vajza i ankohet në telefon të ëmës se nuk kishte më para për shkollën, por kur zgjohet….

Vajza i ankohet në telefon të ëmës se nuk kishte më para për shkollën, por kur zgjohet….

Gjatë një udhëtimi me tren për në Peterborough, një vajzë 23 vjeçare angleze diskutoi me nënën e saj në telefon, duke i thënë se ishte e “stresuar dhe ...
“Rebelohet” i dënuari shqiptar në Britani, letër ankesë drejtorisë së burgjeve: “Nuk ka prostituta…”

“Rebelohet” i dënuari shqiptar në Britani, letër ankesë drejtorisë së burgjeve: “Nuk ka prostituta…”

Ankesat e një të dënuari shqiptar në Mbretërinë e Bashkuar se burgjeve britanike u mungojnë prostitutat, kanë shkaktuar zemërim te vendasit dhe autori ...
U dashurua me sytë e tij, shkrimtarja martohet me lypsin

U dashurua me sytë e tij, shkrimtarja martohet me lypsin

Një shkrimtare e librave për fëmijë ka zbuluar se si ajo u dashurua me një burrë të pastrehë të alkoolizuar që e takoi në rrugë dhe tani ata janë të m ...
Parashikimet e Nostradamusit për 2018 janë fatale

Parashikimet e Nostradamusit për 2018 janë fatale

Siç e dini, ka shumë njerëz që mendojnë se profeti francez Nostradamus parashikoi me saktësi të madhe rritjen në pushtet të Napoleonit dhe Hitlerit, s ...
Gruaja merr hak në mënyrën prefekte me kolegët që e ngacmonin seksualisht (Foto)

Gruaja merr hak në mënyrën prefekte me kolegët që e ngacmonin seksualisht (Foto)

Ngacmimet seksuale janë bërë pjesë e momentit. Shumë gra kanë ngritur zërin dhe tregojnë se çfarë po ju ndodh. Ka qenë një grua e cila ka vendosur ...
1 2 3 702 10 / 7016 POSTS
15000

Loading…