Category: Rekomanduar

1 2 3 61 10 / 609 POSTS
SHËNIM/ Rama çorodit koalicionet para dhe pas zgjedhore: Fitorja e sigurtë, qeveri me Lulzim Bashën

SHËNIM/ Rama çorodit koalicionet para dhe pas zgjedhore: Fitorja e sigurtë, qeveri me Lulzim Bashën

Edi Rama ka provuar dy herë të drejtoi vendin. Herën e parë me koalicion me "armiqtë" e tij, SHPK-në e Ilir Metës, që nuk ka lidhje me partinë politik [...]
Vijnë ushtarët amerikan, arratiset Meta… nga “azili”: Deri me 26 Prill nuk kthehem nga Vlora

Vijnë ushtarët amerikan, arratiset Meta… nga “azili”: Deri me 26 Prill nuk kthehem nga Vlora

Sot ambasadorja e SHBA priti ushtarakët e forcave të NATOS, si trupë e spacializuar për trajnimin e Forcave të Armatosura Shqiptare, që do marrin pjes [...]
Zbulohet vila e Jorida Tabakut në kompleksin luksoz “Vala Mar” në Gjirin e Lalzit (FOTO)

Zbulohet vila e Jorida Tabakut në kompleksin luksoz “Vala Mar” në Gjirin e Lalzit (FOTO)

Pak javë më parë, Jorida Tabaku nuk linte asnjë ditë pa sulmuar projektin e shkollës “Sami Frashëri” në Tiranë, e cila po rindërtohet nga Bashkia e Ti [...]
“Zhvilloi 7 seanca gjyqësore pa qenë në Shqipëri…”, Ish-ministri gjyqtares Fida Osmani: Je për ndjekje penale, e bëre mullar

“Zhvilloi 7 seanca gjyqësore pa qenë në Shqipëri…”, Ish-ministri gjyqtares Fida Osmani: Je për ndjekje penale, e bëre mullar

Zhvilloi gjyqe dhe mori vendime pa qenë fare në Shqipëri, por ia hodhi me një ‘vërejte’ në ish-Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Kjo është historia e g [...]
VIDEO/ Pse Erion Veliaj i urren meshkujt shqiptarë?

VIDEO/ Pse Erion Veliaj i urren meshkujt shqiptarë?

Nuk është parë e dëgjuar ndonjëherë nga një politikan karriere, kryetar bashkie, pretendent për kryeministër... të shaj e ofendoj djemtë shqiptarë, si [...]
Skandal! “Eunuku i Doktor Mortjes” Lulzim shpif nëpër studio për të terrorizuar qytetarët: Kemi raportime vdekjesh pasi kanë marrë dozën e parë të një vaksine!

Skandal! “Eunuku i Doktor Mortjes” Lulzim shpif nëpër studio për të terrorizuar qytetarët: Kemi raportime vdekjesh pasi kanë marrë dozën e parë të një vaksine!

"Eunuku" i Doktor mortjes Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Çim Peka Live”, bëri edhe deklaratën e fortë se qytetarë që kanë marrë dozën e parë të va [...]
Zoti ju rujt nga pandemia e ta gëzoni Albinin që i’u ruan nga vaksina …pasi vetë vaksinohe, o kosovar!!

Zoti ju rujt nga pandemia e ta gëzoni Albinin që i’u ruan nga vaksina …pasi vetë vaksinohe, o kosovar!!

Sot shoku Albin e bëri "foro" si trim dhe burrë që është. Sfidoi njëkohësisht gjithë "armiqtë" e Kosovës Rusin dhe Kinën, kryeministrin e Shqipërisë E [...]
TV Agon produkt i disa veprave Penale! Zëri i Amerikës dhe e vërteta e gjyqit të trafikantit Beccheti

TV Agon produkt i disa veprave Penale! Zëri i Amerikës dhe e vërteta e gjyqit të trafikantit Beccheti

Mediat angleze shkruajnë se Presidenti i Leyton Orient, Francesco Becchetti nuk do të ekstradohet në Shqipëri për mashtrim, falsifikim dhe pastrim par [...]
Luli ka hequr vizat me Europën apo me Libinë?! Blendi Fevziu më në fund e vë me “shpatulla pas muri” Lulzimin

Luli ka hequr vizat me Europën apo me Libinë?! Blendi Fevziu më në fund e vë me “shpatulla pas muri” Lulzimin

Blendi Fevziu e kishte ftuar për të bërë fushatë elektorale me Lulin por ka zënë "ngushtë" Lulzim Bashën në studio duke e nxjer pa dashur mashtrues [...]
Pasqyra e politikanëve që djajtë i tregon engjëj… duhet thyer!

Pasqyra e politikanëve që djajtë i tregon engjëj… duhet thyer!

Nga Anri Bala Çdo ditë e më shumë që i afrohen karriges së pushtetit, qoftë për të siguruar sikurse vetëm një ndenjëse... ata po tjetërsohen, egërs [...]
1 2 3 61 10 / 609 POSTS