Category: Sindikata

Çudit Noizy, si Zuckerbergu: Pasuri në banka dhe miliona fitimet javore (Video)

Çudit Noizy, si Zuckerbergu: Pasuri në banka dhe miliona fitimet javore (Video)

Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e tyre. Po Noizy sa para fiton? Jo çdo kus ...
Përsëritet historia e dronit në stadium. Ndërpritet ndeshja në Bosnje (Video)

Përsëritet historia e dronit në stadium. Ndërpritet ndeshja në Bosnje (Video)

Historia e dronit përsëritet, por këtë herë jo nga shqiptarët dhe as në mes të Serbisë edhe pse ideja ishte e njëjtë me atë që ndodhi para tre vit ...
VIDEO/ Miss Universe Albania rrezikon jetën për të promovuar vendin

VIDEO/ Miss Universe Albania rrezikon jetën për të promovuar vendin

Prezantohet video e përfaqsueses së Shqipërisë në Miss Universe, Blerta Leka. Miss Universe Albania, Blerta Leka, shihet në videon zyrtare duke qëndru ...
3 / 3 POSTS
15000

Loading…