Category: Qytetari Dixhital

1 2 3 4 10 / 40 POSTS
Ish drejtori i AC-së Leshko, leshkovi apo leshka I Metës, miku  Kastriot Ismailajt kërcënon Ramën: Pas 25 do të jem…

Ish drejtori i AC-së Leshko, leshkovi apo leshka I Metës, miku Kastriot Ismailajt kërcënon Ramën: Pas 25 do të jem…

Ish-drejtori i Aviacionit Civil, Petrit Sulaj, Leshko apo leshka, i vendosur nga Ilir Meta në një pozicion që as nuk e ka merituar por si mik i Kastri [...]
Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar më parë ju çifti "atdhetar" Mona dhe Ilir..? Ku ishit ju kur Sali Berisha pajisi me çertifikatë të siguris kombëtare sërbo=boshnjakun [...]

Thjeshtë një urim për ata që mësojnë në shkollë… për ta çliruar Shqiprinë nga verbimi vetvrasës!

Nga Amarildo Pregapuca Nuk e di se si ti uroj nxenesit dhe mesuesit dhe per kete, vijne ne ndihme fjalet shabllone si "Suksese"..apo "Nje vit te mb [...]
Kur dëgjova lajmin për sulmin ndaj gazetares Klodiana Lala!

Kur dëgjova lajmin për sulmin ndaj gazetares Klodiana Lala!

Kur dëgjova lajmin për sulmin që i'u bë gazetares investigative (por vetëm kundër të majtës qeverisëse), Klodiana Lalës me armë, në drejtim të shtëpis [...]
Akoma Vasali, LSI-ja dhe Salia u bien tupaneve të Babalerisë

Akoma Vasali, LSI-ja dhe Salia u bien tupaneve të Babalerisë

Nga Alban Dega, Nju Jork LSI- TEPSIA EDHE ME BABAL.. PARTIA E BABALERISE ! – Akoma u bie tupanave te Babales…. KUR UA PSHURRIN GAZIN NE BUZE [...]
“Ish-kryeprokurori del burrë i mirë dhe i pastër”… qytetarët reagojnë për vendimin e organeve të vetingut: “Turp! Përse talleni me popullin… o të mallkuar?!

“Ish-kryeprokurori del burrë i mirë dhe i pastër”… qytetarët reagojnë për vendimin e organeve të vetingut: “Turp! Përse talleni me popullin… o të mallkuar?!

Lajmi, se "Komisioni i Posaçëm i Apelimit", e ka cilësuar të drejtë kërkesën nga ana e avokatit të Adriatik Llallës, për të mos hyrë në procesin e Vet [...]
“Sabelotodo”-Gjithçkaditës! Po vjen drejtësia, po shkërmoqet LSI-a !

“Sabelotodo”-Gjithçkaditës! Po vjen drejtësia, po shkërmoqet LSI-a !

Nga Alban Dega, New York Ky jo vetem di gjithcka por edhe ben gjithcka …! Kot nuk eshte doktor ! Ka nje urim filozofik te mencurise shqiptare ket [...]
Hesht … ti ke spiunuar babain tënd!

Hesht … ti ke spiunuar babain tënd!

Nuk ke te drejte morale e as njerezore per te dhene leksione per demorkaci! Ti ke shitur babain tend per te blere bythelepirjen tende ndaj nje regji [...]
Pse…. a vazhdon përsëri te botohet Rilindja Demokratike….?!

Pse…. a vazhdon përsëri te botohet Rilindja Demokratike….?!

Pse…….., a vazhdon perseri te botohet Rilindja Demokratike….. uaaaa, po pse ore…., a ka burre nene qe ta bleje ate…… Ndoshta vetem po te shperndahet [...]
Rakipi dhe Shkullaku mashtrojnë opinionin me shoqatat e tyre “private” në mbrojtje të Olldashit?! Qytetarët i masakrojnë!

Rakipi dhe Shkullaku mashtrojnë opinionin me shoqatat e tyre “private” në mbrojtje të Olldashit?! Qytetarët i masakrojnë!

Sot, dy gjoja kryetar shoqatash gazetarie që as nuk e dimë si janë zgjedhur e kush i ka zgjedhur dhe kë përfaqësojnë  si “Lidhja e Gazetarëve Shqiptar [...]
1 2 3 4 10 / 40 POSTS