Category: Vogue

1 2 3 948 10 / 9473 POSTS
Vajzën e Jozefina Topallit me një histori të re dashurie romantike (Foto)

Vajzën e Jozefina Topallit me një histori të re dashurie romantike (Foto)

Mjaft e afërt dhe me gjeste romantike me një djalë misterioz paparaci i Gazetës Express ka fotografuar vajzën e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina To ...
I ofruan skena erotike, Nevina Shtylla tregon pse i tha “jo” regjisorit

I ofruan skena erotike, Nevina Shtylla tregon pse i tha “jo” regjisorit

Moderatoren e emisionit “Jo vetëm modë”, Nevina Shtyllën, e pamë edhe në film. Në një rol, që megjithëse ishte i pari për të, ishte kryesor. E çlir ...
Enca poston foton pa fotoshop: Zhgënjen me gjoksin, larg “bombave” të zakonshme (Foto)

Enca poston foton pa fotoshop: Zhgënjen me gjoksin, larg “bombave” të zakonshme (Foto)

Enca ka publikuar një foto mbrëmë në rrjetin Instagram, por me sa duket ka harruar t’i japë një “dorë photoshop”. E veshur me një bluzë rrjetë, me ...
A është ndarë Eva Murati nga djali i Josefina Topallit? Ja çfarë thotë modelja

A është ndarë Eva Murati nga djali i Josefina Topallit? Ja çfarë thotë modelja

Moderatorja dhe modelja Eva Murati megjithëse ka studiuar drejtësi që kur ishte fëmijë adhuronte televizionin. E ftuar në “Pasdite në Top Chann ...
Këngëtarja shqiptare lë nam, del me tanga në mes të qytetit (Foto)

Këngëtarja shqiptare lë nam, del me tanga në mes të qytetit (Foto)

Oriola u shfaq e veshur me tanga por ishte në shtëpi, ndërsa kjo këngëtare del në rrugë... Marashi është nder modelet me te njohura shqiptare dhe mun ...
Nëpër kryeqytet me makinë 500 mijë euroshe, kush është djali i biznesmenit shqiptar që po “ngre peshë” Tiranën?

Nëpër kryeqytet me makinë 500 mijë euroshe, kush është djali i biznesmenit shqiptar që po “ngre peshë” Tiranën?

Andi Geci është i biri i biznesmenit të fuqishëm Rame Geci. I ati i cili shënon një pasuri prej 100 milion dollarësh është pronari i 15-katëshit dhe ...
Bleona kujton kohë “na ishte njëherë”: Poston foto nudo para 10 vitesh

Bleona kujton kohë “na ishte njëherë”: Poston foto nudo para 10 vitesh

Bleona Qereti ka risjelle në vemendje të fansave te saj në Instagram disa foto bardhë e zi artistike e profesionale. Këngëtarja, e cila jeton n ...
Foto/ Adele pëson një ndryshim rrënjësor në nder të këngëtares së famshme!

Foto/ Adele pëson një ndryshim rrënjësor në nder të këngëtares së famshme!

Adele nderoi Dolly Parton duke u veshur si ikona e muzikës vendase në një post të shpërndarë në rrjetet sociale mëngjesin e së martës. Ylli britani ...
“Ignasio i Kasandrës” po akuzohet për përdhunim të Shakirës

“Ignasio i Kasandrës” po akuzohet për përdhunim të Shakirës

Ai fitoi zemrat e shqiptarëve në fund të dekadës së fundit të shekullit të XX-të, kur u shfaq në serialin e famshëm “Kasandra”. Aktori kryesor i kë ...
E pabesueshme/ Femrat vdesin për meshkujt që gëzojnë pëlqimin e …

E pabesueshme/ Femrat vdesin për meshkujt që gëzojnë pëlqimin e …

Femrat kanë më shumë interes për një mashkull, sapo zbulojnë se ai pëlqehet nga një femër tjetër. Të paktën në këtë përfundim kanë dalë studiuesit. Si ...
1 2 3 948 10 / 9473 POSTS
15000

Loading…