Çfarë tersi! Hajdutja thyen këmbën gjatë vjedhjes (Video)

Çfarë tersi! Hajdutja thyen këmbën gjatë vjedhjes (Video)

Një hajdutje e ka pësuar shumë keq gjatë një tentative vjedhje. Ngjarja ka ndodhur në Snohomish County, Washington dhe tregohet se si gruaja ka tentuar të vjedhë dy pako të cilat ishin vendosur në derën e një shtëpie raporton Daily Mail.

Gruaja ka pritur që të largohet postieri që kishte sjellë porosinë para shtëpisë e më pas hyn në aksion. Ajo afrohen me një makinë afër shtëpisë. Ajo nxiton të marrë pakot, por kur largohet rrëshqet dhe thyen këmbën.

Loading...

Ajo përpiqet të ngrihet por nuk ia del dot. Më pas vjen një person i cili mendohet se është bashkëshorti i saj dhe e ka çuar në makinë. Sipas mediave policia ka nisur hetimet për të zbuluar autorët e kësaj grabitje, të mbetur në tentativë./Balkanweb

Komento
Loading...
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Mashtrues, kthejani opozitën të zotërve!

Close