Dështoi të gjente të dashur online, aktorja e njohur heq dorë nga meshkujt: I kam dhënë fund me ta

Dështoi të gjente të dashur online, aktorja e njohur heq dorë nga meshkujt: I kam dhënë fund me ta

Në moshën 62 vjecare, Sharon Stone është lodhur nga meshkujt.

Aktorja e famshme hollivudiane thotë se i ka dhënë fund takimeve, dhe kërkon tani të përqëndrohet më shumë tek familja dhe miqtë.

Duke folur në “The Drew Barrymore Show”, Sharon, e divorcuar dy herë, tha se ishte përballur me takime “të pasinqerta” dhe nuk ia vlente të humbiste kohën e saj.

“I kam dhënë fund takimeve. Nuk kam dal më në takime,” tha ajo.

Aktorja vitin e kaluat tentoi të gjente dashurinë përmes aplikacionit të takimeve Bumble, por ia mbyllën adresën pasi disa përdorues e kishin raportuar, të bindur se ishte i rremë dhe dikush tjetër po përdorte emrin e saj.

Stone reagoi, duke thënë se ishte ajo, por tashmë duket se ka hequr përfundimisht nga meshkujt, pas dhjetëra lidhjeve që ka pasur ndër vite.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan