“E famshme apo gjysmake”!? Bleona Qerreti pushton median prestigjioze ndërkombëtare: Publikojnë fotot e këngëtares dhe befasojnë me ato që shkruajnë

“E famshme apo gjysmake”!?  Bleona Qerreti pushton median prestigjioze ndërkombëtare: Publikojnë fotot  e këngëtares dhe befasojnë me ato që shkruajnë

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti është bërë pjesë e medias britanike ‘The Sun’.

Ajo ka publikuar disa foto të personazheve të famshëm që janë shfaqur me veshje seksi dhe tepër transparente dhe kanë dhënë vlerësimin për to.

Mes 8 femrave të përzgjedhura është edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

“E famshme apo gjysmake?”/ Bleona Qerreti pushton median

“The Sun” shkruan: “Këngëtarja shqiptare mori vëmendjen në American Music Awards në vititn 2014 me një fustan rrjetë, duke zbuluar shumë nga trupi i saj”.

“E famshme apo gjysmake?”. The Sun zgjodhi për Bleonën këtë të dytën.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan