Enca poston foton pa fotoshop: Zhgënjen me gjoksin, larg “bombave” të zakonshme (Foto)

Enca poston foton pa fotoshop: Zhgënjen me gjoksin, larg “bombave” të zakonshme (Foto)

Enca ka publikuar një foto mbrëmë në rrjetin Instagram, por me sa duket ka harruar t’i japë një “dorë photoshop”.

E veshur me një bluzë rrjetë, me xhupin e hapur dhe një kapuç me simbolin e hashashit, Enca ka treguar gjoksin e saj bombastik, por që ndryshonte nga ai i fotove të mëparshme.

Loading...

Gjoksi i këngëtares duket i varur dhe shumë larg formave perfekte që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht në profilin e saj të Insagram ku edhe ka më shumë se 1 milion ndjekës.

 

Komento
Loading...
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Mashtrues, kthejani opozitën të zotërve!

Close