FOTO/ Ana e “Përputhen” në një lidhje me reperin e njohur shqiptar?

FOTO/ Ana e “Përputhen” në një lidhje me reperin e njohur shqiptar?

Ana është një ndër vajzat më të komentuara në “Përputhen”, emisioni për të gjetur dashurinë. Së fundmi në rrjet po përflitet se ajo ka nisur një romancë jashtë programit, me një ndër reperët më në zë të momentit, Bardhin.

Shkak për këto aludime janë bërë disa pamje ku dyshja shihen shumë të afërt në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke folur dhe duke qeshur.

Megjithatë, nuk duhet përjashtuar mundësia se dyshja janë miq, pasi gjatë emisionit Ana ka lënë të kuptohet pëlqimi i saj kundrejt Fatjonit.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan