Grida Duma, e veshur “firmato” tek stalla e lopëve: Asnjë taksë për kë punon tokën! Naftë sa të doni me gjysëm çmimi

Grida Duma, e veshur “firmato” tek stalla e lopëve: Asnjë taksë për kë punon tokën! Naftë sa të doni me gjysëm çmimi

Ish-deputetja Grida Duma deklaroi se Partia Demokratike do japë për fermerët subvencione reale të bazuara në produktin direkt të punës.

Gjatë një postimi në ‘Facebook’ Duma risolli në vëmendje edhe një herë pjesë nga biseda që ka zhvilluar me disa banorë si dhe shqetësimet e tyre.

Sipas Dumës, nuk do të ketë asnjë taksë për kë punon tokën dhe nafta do të ketë përgjysmim të çmimit për fermerët.

Postimi i Dumës:

Shteti nuk ka asnjë funksion…rruga dhe çdo infrastrukturë tjetër janë në kushte mjerane!

Duhet të largohemi nga ky vend, nuk ja dalim dot më”: janë këto fjalët e banorëve.

Partia Demokratike do japë për fermerët subvencione reale të bazuara në produktin direkt të punës.

Asnjë taksë për kë punon tokën dhe nafta do të ketë përgjysmim të çmimit për fermerët.

Më 25 Prill Shqipëria Fiton!

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan