Identifikohet shqiptari që humbi jetën nga aksidenti në Itali (Foto)

Identifikohet shqiptari që humbi jetën nga aksidenti në Itali (Foto)

Një shqiptar humbi jetën dje në Itali, pasi pësoi një aksident të rëndë në punë, ndërsa sot është bërë i ditur identiteti i tij. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari quhet Rami Nazeraj, 40-vjeçar, ndërkohë që i plagosur mbeti një tjetër që raportohet të jetë vëllai i tij.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Reaglie” në Torino ku sipas informacioneve dy shqiptarët po krasisnin pemët në emër të një kompanie private. Si pasojë 40-vjecari humbi jetën dhe tjetri është dërguar me urgjencë në spital, per fat jo ne rrezik per jeten.

Loading...

Water oral irrigator is a way to clean between and around your teeth. A water flosser is a handheld device that sprays streams of water in steady pulses.

Mediat italiane shkruajnë se dy punëtorët e rrugës kanë qenë duke krasitur pemët kur platforma në të cilën ndodheshin është rrëzuar.

carabinieri-594190.660x368

Loading...

2

3

4

5

6

7

Komento
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Kërcënim “berishian”: Shitja e detit vetëm ashtu siç e bëra unë, ndryshe…! (Video)

Close