Kënga e reperit shqiptar u bë hit, miliarderi italian nuk i reziston trendit në TikTok (VIDEO)

Kënga e reperit shqiptar u bë hit, miliarderi italian nuk i reziston trendit në TikTok (VIDEO)

Gianluca Vacci numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale dhe së fundmi nuk i ka restuar “freestyle-it” nga këngëtari shqiptar, Don Xhoni.

Në një video ku tregon makinën e tij super luksoze, “Royce Rolls”, Gianluca kërcen nën ritmet e këngës. Ai, së bashku me partneren disa vite më të re në moshë, postojnë shpesh në rrjete sociale dhe në Instagram ka arritur rreth 20 milion ndjekës.

“Frestyle” i Don Xhonit është pëlqyer nga shqiptarë dhe të huaj, që pëlqejnë të bëjnë videot më në trend të momentit.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan