Këngëtari i njohur amerikan humb betejën me Covid-19 në moshë të re, djali i tij prek me dedikimin: I lutem Zotit të…

Këngëtari i njohur amerikan humb betejën me Covid-19 në moshë të re, djali i tij prek me dedikimin: I lutem Zotit të…

Këngëtari i famshëm amerikan, Bruce Williamson është ndarë nga jeta në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e konfirmoi vetë djali i këngëtarit nëpërmjet një postimi prekës në rrjete sociale.

“Nuk ka fjalë në botë që mund ta shprehin atë çfarë ndiej në këtë moment, të dua shumë babi, faleminderit që je i mrekullueshëm, faleminderit që je ai që je. I lutem Zotit të takohemi sërish”, shkroi ai.

Bruce iu bashkua grupit Temptations në vitin 98′ duke u kthyer në vokalistin kryesor dhe mori pjesë në shumë koncerte. Hitet e tyre ishin “My Girl”, “The Way You Do the Things You Do” dhe “Ain’t Too Proud To Beg”.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan