Kështu e ndryshojmë Shqipërinë si kjo që “nuk është as në Zvicër as Austri”! Kryeministri Rama publikon pamjet mahnitëse nga kjo zonë e Shqipërisë dhe zbulon detajin interesant: Do t’u përulem…

Kështu e ndryshojmë Shqipërinë si kjo që “nuk është as në Zvicër as Austri”! Kryeministri Rama publikon pamjet mahnitëse nga kjo zonë e Shqipërisë dhe zbulon detajin interesant: Do t’u përulem…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e mrekullueshme nga Vermoshi. Rama bën me dije se ka përfunduar projekti i Qendrës Turistike të Fondit Shqiptar të Zhvillimit. Kryeministri Rama ka zbuluar edhe një detaj tjetër interesant, ku shton se punimet në këtë zonë turistike janë bërë nga 4 punëtorë të zonës, dy prej tyre emigrantë të kthyer nga jashtë.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje që s’janë as në Zvicër as në Austri, po në Vermoshin ku nisma jonë zhvillimore e projekti tanimë i përfunduar i Qendrës Turistike të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ka nxitur investime e plane private që do ta kthejnë këtë mrekulli të natyrës së Malësisë së Madhe në një destinacion europian gjatë kësaj dekade, ju uroj një fundjavë të bukur

* mësova se këtë perlë e kanë bërë duart e katër djemve punëtorë të zonës, dy sipërmarrës të talentuar e dy emigrantë të kthyer nga jashtë, të cilët mezi po pres t’i takoj e t’u përulem me admirim e respekt për shijen, cilësinë dhe shembullin fantastik të kësaj pune të mrekullueshme që është edhe një pasqyrë kuptimplotë për dembelët, qaramanët e kukuvajkat e Shqipërisë së klubeve politike, mediatike e internetike

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan