LSI, “gropë” në Berat, presidenti Meta fushatë me kohë të plotë me të rinjtë: Koha për rizgjim

LSI, “gropë” në Berat, presidenti Meta fushatë me kohë të plotë me të rinjtë: Koha për rizgjim

Ilir Meta gjithnjë e ka mohuar se po bën fushatë politike, mirëpo diskursi i tij dhe aktivitetet ditore tregojnë gjithnjë e më shumë se ai është renditur tashmë krah partive opozitare, në mbështetje të tyre, dhe kjo është mëse e kuptueshme, nëse do të përmendim LSI-në.

Meta sot ka qenë në Berat, me disa të rinj atje që përfaqësojnë “Rininë për Zhvillimin e Beratit”.

Kreu i Shtetit tha se ata punojnë fort dhe besojnë në të ardhmen e qytetit të tyre.

“Koha për ide të reja dhe rizgjim të shoqërisë civile”, shkruan Meta.

I cili eshte ne fushate me kohe te plote ne Berat, per te rikuperuar gropen ne te cilen gjendet LSI pas largimeve te shumta!

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan