“Mallëngjyese”! Kreshnik Spahiu publikon foton dhe tregon çfarë i ndodhi 9 vite më parë me 17 Janar

“Mallëngjyese”! Kreshnik Spahiu publikon foton dhe tregon çfarë i ndodhi 9 vite më parë me 17 Janar

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan sesi në një ditë simbolike, 9 vite më parë shkoi në Krujë për të deklaruar dorëheqjen e tij nga posti shtetëror dhe profesioni i juristit, për t’iu përkushtuar më pas nacionalizmit.

Spahiu shkruan se kjo është një rrugë e vështirë dhe gjatë këtyre viteve i janë shtuar si miqtë dhe armiqtë.

“Mallëngjyese: 9 vjet më parë mbërrita i përlotur në Krujë me 5.000 patriot dhe në Kalanë e Kastriotit. Atje deklarova dorëheqjen nga posti Shtetëror dhe profesioni juristit për t’ju kushtuar nacionalizmit. Sa rrugë e vështirë dhe me sa shumë (ar)miq

(17 Janar) Vdiq Skënderbeu por jo kauza kuqezi”, shkruan Spahiu.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan