Modelja e njohur shqiptare: Kam pasur lidhje paralele me disa persona njëkohësisht! I dashuri më dhuroi një shtëpi e dy makina

Modelja e njohur shqiptare: Kam pasur lidhje paralele me disa persona njëkohësisht! I dashuri më dhuroi një shtëpi e dy makina

Fotomodelja më e mirë në botë e vitit 2017, Margaret Shllaku, ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur për jetën e saj personale.

E pyetur nëse ka tradhtuar ndonjëherë, ajo tha jo, por ka pasur lidhje paralale me disa persona njëkohësisht.

“Tradhëtia ndodh kur je në një lidhje, dhe kjo nuk ka ndodhur, por kur kam patur njohje dhe nuk kam qenë e sigurt, kam patur edhe njohje të tjera paralele”, tha ajo.

Në vazhdim të intervistës Margaret theksoi se për momentin është në një lidhje shumë të lumtur.

Fotomodelja tha se partneri i kishte dhuruar 1 apartament dhe 2 makina.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan