Monika Kryemadhi po i mbush mendjen Aurela Bashës të votoj LSI?

Monika Kryemadhi po i mbush mendjen Aurela Bashës të votoj LSI?

Mesditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të takohet me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Nuk dihet a është vetëm një kafe miqësore apo po diskutojnë për fushatën zgjedhore dhe afrimin e datës së koalicioneve.

Kujtojmë se në prag të fushatës, Aurela është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga përditshmëria e familjes.