Monika nuk gjuan vetëm me çizme por edhe me llokume!

Monika nuk gjuan vetëm me çizme por edhe me llokume!

Nga Bledi Mane

20 vjet më parë, kur Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi legalizuan martesën e tyre në zyrat e Gjendjes Civile të Bashkisë së kryeqytetit, ka ndodhur njè tjetër incident aspak i këndshëm. Punonjësja e zyrës së celebrimeve thirri emrat e sapo të martuarve por Monika nuk u përmbajt.

Loading...

Sapo dëgjoi emrin e ri Monika Meta, kjo e fundit plot mllef iu hakërrye shërbëtores së shtetit me fjalë fyese :
-Moj kurve, unë jam dhe mbetem Monika Kryemadhi, jo Monika Meta! Jam dibrane dhe tironce, nuk jam skraparllie.

Nuk u përmbajt nusja e re Monikë dhe me llokumet që mbante në dorë goditi gruan që po e celebronte…
Ndaj mos u habisni kur të dëgjoni përsëri Monikën që shan e ulëret në parlament apo studiot televizive me fjalor horrash. E ka organik mllefin Monika.

Petrit Vasili po më lexon o trim? 

Loading...

Ja fakti!

L'immagine può contenere: 1 persona
Komento
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Kërcënim “berishian”: Shitja e detit vetëm ashtu siç e bëra unë, ndryshe…! (Video)

Close