Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në Belgjikë dhe unazën me shqiponjë! Robert Aliaj fton shqiptarët të gjejnë detajin tjetër patriotik të Galës: Do të keni një dhuratë!

Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në Belgjikë dhe unazën me shqiponjë! Robert Aliaj fton shqiptarët të gjejnë detajin tjetër patriotik të Galës: Do të keni një dhuratë!

Vajza e artistit Robert Aliaj i bëri krenarë gjithë shqiptarët duke rrëmbyer vendin e parë në “The Voice Kids” në Blegjikë.

Gala tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj të veçantë, por edhe me një detaj që bëri për vete shqiptarët.

Ajo mban në dorë një unazë me shqiponjë, e cila zgjoi krenarinë e çdokujt që e ndoqi këngëtaren në spektakël.

Mirëpo, duket se ky nuk është detaji i vetëm shqiptar që e lidh Galën me Shqipërinë. Më të fundit e ka zbuluar babai i saj, Roberti në një lidhje direkte nga Belgjika për ‘ABC e Mëngjesit’.

Kënga e saj e parë “Contagious”, e sapolançuar në bashkëpunim me emrin e label-it më të njohur ndërkombëtar, Universal Music ka një element shqiptar në tekstin e saj. Roberti ka ftuar të gjithë atdhetarët ta gjejnë në formën e një kuizi dhe ai që e gjen do të ketë mundësinë të fitojë një t-shirt me firmën e Galës.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan