Ndërpriten menjëherë xhirimet, rezulton pozitiv me koronavirus aktori i serialit turk shumë të ndjekur në Shqipëri

Ndërpriten menjëherë xhirimet, rezulton pozitiv me koronavirus aktori i serialit turk shumë të ndjekur në Shqipëri

Një ndër aktorët e serialit turk shumë të ndjekur dhe në Shqipëri, “Çukur-it”, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Bëhet fjalë për Xhelasunin, emri i vërtetë i të cilit është Kubilay Aka.

Mediat turke kanë bërë me dije se aktori është në gjendje të mirë shëndetësore. Aktualisht ai është izoluar.

Ndërpriten menjëherë xhirimet, rezulton pozitiv me koronavirus

I gjithë stafi i është nënshtruar testit. por fatmirësisht kanë rezultuar negativë. Megjithatë, “Çukur” ka ndërprerë për momentin xhirimet.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan