Nga aksidenti, tek humbja e vendit të punës: Rënia e lirë e Ilda Bejlerit

Nga aksidenti, tek humbja e vendit të punës: Rënia e lirë e Ilda Bejlerit

Deri një vit më parë, jeta dhe karriera e Ilda Bejlerit ishte në kulm. Ajo thuhej se po përjetonte një romancë me djalin e Fahri Balliut, kishte një punë të mirë dhe ishte prezent në media si një “yll”.

Por, gjërat mund të ndryshojnë shumë shpejt. Dhe për Ildën, kanë ndryshuar për keq. Fillimisht u tha se romanca e saj me Balliun junior përfundoi.

Pastaj u përfshi në një a.ksident, duke p.ërplasur një grua në vijat e bardha. Më pas, pasi e larguan nga Super Sport, të njëjtin fati pati edhe nga Top Channel.

Tashmë ajo është jashtë ekranit dhe pa punë, dhe për këtë arsye ka filluar të bëjë gazetaren e sportit në rrjetet sociale, duke shpërndarë lajme të ndryshme.

Natyrisht, ashtu siç ra kaq shpejt, mund të ngrihet sërisht po me shpejtësi, gjë që ia urojmë./TemA

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan