Një lajm tragjik për sportin: Humb jetën në aksident bashkë me gruan basketbollisti i madh (Video)

Një lajm tragjik për sportin: Humb jetën në aksident bashkë me gruan basketbollisti i madh (Video)

Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij.

Rasual Butler dhe bashkëshortja e tij u aksidentuan për vdekje në një aksident të ndodhur në Kaliforni.

Loading...
Butler, 38 vjeç, dhe gruaja e tij 31-vjeçare Lea LaBelle u vranë kur Range Roveri i tyre u kthye dhe u rrëzua në Los Anxhelos rreth orës 2 të mëngjesit të së mërkurës.
Vetëm tre ditë para vdekjes së shokut, ish-lojtari i i NBA kishte postuar një postim të ëmbël në Instagram ku lëvdonte fëmijën e tij të vetëm, Raven, të cilin ai e kishte nga një marrëdhënie e mëparshme.
“Vajza ime është kaq (valë deti) yyyy! Shpirti i saj, stili, kreativiteti, intelekti, pasioni dhe mirëkuptimi për moshën e saj është një gjë e bukur kur sheh, të bën të ndihesh një baba krenar!”, ka shkruar ai.

Rasual Butler

Rasual Butler

Loading...

Rasual ButlerRasual Butler

Komento
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Kërcënim “berishian”: Shitja e detit vetëm ashtu siç e bëra unë, ndryshe…! (Video)

Close