Nuk mund ta besoj”! Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe u shpall fituesja e “The Voice Kids”: Detaji në dorën e vajzës së Robert Aliajt ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve

Nuk mund ta besoj”! Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe u shpall fituesja e “The Voice Kids”: Detaji në dorën e vajzës së Robert Aliajt ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve

Vajza e artistit shqiptar, Robert Aliaj, Gala, ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “The Voice Kids” në Belgjikë, duke u shpallur fituese e këtij kompeticioni.

Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yelloë Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.

Ndërkohë përveç talentit në këndim, Gala është edhe shumë patriotike. Këtë e ka shprehur më së miri, ku në këtë natë të madhe për të në dorë mbante një unazë me shqiponjë.

“Nuk mund ta besoj”/ Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe

Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, ka reaguar për herë të parë e emocionuar përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gala shkruan plot emocion: “WTF, nuk është e vërtetë, nuk mund ta besoj. Faleminderit shumë djema!”.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan