‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

Në përgjimet e publikuara për hetimet e antimafias italiane për grupin mafioz ‘Ndrangheta’ në një bisedë të tetorit 2018 me ish-zyrtarin e Guardia Di Finanzia-s Ercole D’Alessandro, përmendet me emër Ilir Kulla, këshilltari i Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Madje krerët e grupit mafioz flasin edhe për Presidentin Meta.

Për këtë ka reaguar edhe gazetari Artan Hoxha i cili ironizon këshilltarin e Metës.

Postimi i plotë:

Eh mor Ilir Kulla sa i komplikuar paske qene!!!

Thashe une, do jete ndonje peshk i madh aty brenda?!

Nuk me duket si dore e “Nazifit” kjo

E shikoni si filluan te zberdhehen lidhjet?!

Kapterr “flluska”?! Ç’te jete valle?!

“Kapterri i Katanxarros”!!!

Pa shiko, pa shiko sa te thella qenkan punet!!!

Gjithesesi Ilir Kulla, me aq sa mbaj mend nga fundi i shekullit te kaluar dhe nga fillimi i ketij shekulli, kur i jepje urdher kapterr “flluskes”, ai mbante qendrim gati-tu….

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan