“Paçi fat”, Armina si vjehrri me firmat piramidale: I premton fansave se do t’i japë 10 mijë dollarë për 20 sekonda, zhduk videon nga Instagrami dhe e rikthen përsëri

“Paçi fat”, Armina si vjehrri me firmat piramidale: I premton fansave se do t’i japë 10 mijë dollarë për 20 sekonda, zhduk videon nga Instagrami dhe e rikthen përsëri

Nusja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani ka publikuar një video ku i ka premtuar qytetarëve se do të fitojnë para nëse ndiqnin formulën që ajo kishte ndërtuar.

Mevlani premtonte se nëse do t’i bashkoheshin asaj, fansat do të fitonin 10 mijë dollarë për 20 sekonda.

2 ditë pas kësaj deklarate, qytetarët shprehen se Mevlani ka zhdukur videon nga instagrami dhe e ka rikthyer përsëri duke mos krijuar besueshmëri te projekti i saj i ri.

Kjo ka bërë që ata të irrituar t’i kërkojnë llogari përmes komenteve në postimet e tjera.

Premtimi i Mevlanit, janë 10.000 dollarë për shqiptarët dhe mund t’i fitojnë për 20 sekonda duke bërë ca “Follow”.

“10,000 dollarë para të gatshme 💰 dhurim !! Për të hyrë
.
1. Shkoni në @influizeagency dhe ndiqni ato
.
2. Ndiqni të gjithë njerëzit që @influizeagency po ndjek. (Duhen më pak se 20 sekonda, ne kontrollojmë 😉)

,
3. Etiketoni 3 shokë në postimin dhe komentin tim B DR!

3 FITUES I ÇMIMIT:

10,000 dollarë deri në 1 Fitues të Grandmimit të Madh.
IPhone Apple iPhone Pro
Air Apple AirPods

BONUS, Ndani këtë postim në historinë tuaj për një shans shtesë për të FITUAR !!! 🔥

Fituesit do të shpallen në historinë e agjencisë @influizeage më 29 gusht 2020.

Kjo nuk sponsorizohet, miratohet ose administrohet nga ose shoqërohet me Instagram. Rregullat e Plota Zyrtare të Pikave të Zgjedhjeve dhe kualifikimi janë në dispozicion në lidhjen në @Influizeagen bio.”, shkruan Mevlani.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan