Pas ambasadores Kim edhe Soreca viziton Veriun: Përvojë e mahnitshme në Alpet Shqiptare

Pas ambasadores Kim edhe Soreca viziton Veriun: Përvojë e mahnitshme në Alpet Shqiptare

Pas Yuri Kim edhe ambasadori i BE-së në Shqipëri Luigi Soreca ka vendosur që të vizitojë malet e bukura të Shqipërisë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Soreca shkruan se malet e vendit tonë ofrojnë pamje të mahnitshme dhe dramatike në të njëjtën kohë.

Ai ka bërë ngjitje në Lepushe, në Majën e Vajushës. Soreca ka bërë foto në majën e malit edhe me flamurin shqiptar.

“Hiking në Lepushe ju çon në zemër të Alpeve Shqiptare! Ne u ngjitëm në Maja e Vajushes në 2050 metra, kufiri midis Shqipërisë dhe Malit të Zi. Përvojë e mahnitshme, pamje dramatike në të dy luginat. Për të mos u humbur”, shkruan Soreca. /Shqiptarja.com

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan