Po braktis Lul Bashën?! Kryemadhi bëhet biondinë, mesazhi i “koduar”: Partitë politike e njerëzit ndryshojnë, dhe unë u bëra bionde!

Po braktis Lul Bashën?! Kryemadhi bëhet biondinë, mesazhi i “koduar”: Partitë politike e njerëzit ndryshojnë, dhe unë u bëra bionde!

Monika Kryemadhi është shfaqur krejtësisht ndryshe mbrëmjen e sotme në një emision.

Kryemadhi shihet se ka ndryshuar ‘look’ ajo ka ndryshuar modelin e flokëve, duke i prerë ato dhe duke i lyer bionde.

Këtë ndryshim e ka përmendur edhe vetë Kryemadhi duke thëne se Partitë Politike ndryshojnë ashtu si edhe njerëzit, duke thënë se edhe ajo ka ndryshuar nga brune është bërë bionde.

“Partitë politike, por edhe njerëzit ndryshojnë, ja për shembull Monika Kryemadhi ka qenë brune, është bërë bionde, ashtu edhe partitë politike ndryshojnë”, u shpreh kryetarja e LSI-së në emision.

Nje mesazh i “koduar” ky i Kryemadhit, ne momentin kur ende jane ne dilemat e konfigurimit me PD. Tashme qe eshte bere biondine dhe mund ti falet vendimi i lehte per te braktisur koalicionin me Lulzim Bashen!

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan