Princi Charles në syrin e kritikave, vizitoi babanë e sëmurë me Covid në spital

Princi Charles në syrin e kritikave, vizitoi babanë e sëmurë me Covid në spital

Princi Charles është përballur me një lumë kritikash pas vizitës që i bëri të atit 99-vjeçar në spital teksa ky i fundit po trajtohet kundër Covid 19.

E gjithë mëria në mediat sociale lidhet me faktin se askush nuk lejohet të vizitojë të afërmit e tyre në spital kur trajtohen nga Covid.

Filiph, Duka i Edinburgut dhe Mbretëresha Elisabet kanë marrë gjatë muajit janar dozën e parë të vaksinës, por si sot, një javë më parë ai u shtrua në spital pasi shfaqi shenja të sëmundjes.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan