Publikohet rrëfimi i rrallë: Si e vuajti princi William publikimin e fotove skandaloze të princeshë Dianës?!

Publikohet rrëfimi i rrallë: Si e vuajti princi William publikimin e fotove skandaloze të princeshë Dianës?!

Publikimi i fotove nudo të princeshë Dianës në vititn 1996, bëri që në familjen mbretërore të shpërthente skandali, që do e shoqëronte për një kohë të gjatë.

Ai që e vuajti më shumë publikimin e këtyre fotove ishte princi William, i cili në atë kohë ishte vetëm 14 vjeç.

Gazetari britanik Nicholas Colerige, në një libër me kujtimet e tij, ka përmendur edhe bisedën me princeshë Dianën pas publikimit të fotove të famshme.

Pricesha i shkoi për një vizitë në “Vogue House” pas këtij skandali dhe i tregoi gazetarit se William po e vuante shumë.

“Ai ishte aq i mërzitur. Disa nga djemtë e ngacmonin duke i thënë se gjinjtë e mi janë shumë të vegjël”, i kishte thënë princesha atij.

Duket se atë e ndoqi e njëjta situatë disa vite më vonë kur dolën foto nudo të Kate Middleton. Ai kërkoi një kompensim prej 1.3 milionë paundësh nga revista Franceze Closer e cila i botoi. William dhe Kate u fotografuan ndërsa pushonin në tarracën e një kështjelle në Provence.

Këto pamje i kujtonin princit të ëmën e cila u aksidentua kur ndiqej nga paparacët në Paris.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan