Rama tregon qendrat shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë (Video)

Rama tregon qendrat shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë (Video)

Kryeministri Edi Rama uron mirëmëngjes sot me një video informuese për të gjitha ato qendra shëndetësore që ofrojnë shërbim 24 orë në 7 ditë të javës.

Nëse keni probleme me shendetin, tani mund të drejtoheni fare mirë edhe në këto qendra, pasi janë të hapura edhe gjatë natës.

Loading...

“MIRËMËNGJES  dhe me këtë informacion mbi qendrat shëndetësore që po ofrojnë shërbim mjekësor 24 orë në 7 ditë javës për urgjencat pediatrike në Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama.

vizite-mjek

Komento
Loading...
Loading...

COMMENTS

15000

Loading…

Mos e Humbisni
Kërcënim “berishian”: Shitja e detit vetëm ashtu siç e bëra unë, ndryshe…! (Video)

Close