“Shqipëria e bukur”! Rama promovon qytetin e gurtë

“Shqipëria e bukur”! Rama promovon qytetin e gurtë

ryeministri Edi Rama ka zgjedhur sot të promovojë qytetin e Gjirokastrës.

“Shqipëria e bukur🇦🇱❤, Gjirokastër😊”, shkruan Rama në postimin e tij, duke shpërndarë disa foto fantastike nga qyteti i gurtë.

Sot Kryeministri Rama ka qenë për vizitë në këtë qytet ku ka ndjekur nga afër fazën përmbyllëse të investimit për ujin e pishëm që do të sigurojë furnizim 24 orë edhe për 9600 abonentët e zonës historike.

Ai projekt parashikon edhe rindërtimin e sistemit të kanalizimeve, duke garantuar eliminimin e humbjeve dhe abuzimeve shumëvjeçare në rrjetin kryesor. (TemA)

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan