Shtatë vjet pa Sokolin! Majlinda Bregu kujton Sokol Olldashin: N’kohë të tjera, me mendime njësoj… (Foto)

Shtatë vjet pa Sokolin! Majlinda Bregu kujton Sokol Olldashin: N’kohë të tjera, me mendime njësoj… (Foto)

Sot shënohen 7 vite që Sokol Olldashi është ndarë nga jeta nga aksidenti tragjik në aksin Elbasan-Tiranë duke lënë pas dy fëmijë. Olldashi u nda nga jeta mbrëmjen e 20 nëntorit 2013, ndërsa në kujtim të tij, ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu i ka kushtuar një mesazh teksa publikon dhe një fotot të vjetër nga Kuvendi.

“N’kohë të tjera, me mendime njësoj…”, shkruan Bregu.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan