Skandal! Biseda sekreta e Monikës dhe Metës e përgjuar nga “gardisti dixhital”

Skandal! Biseda sekreta e Monikës dhe Metës e përgjuar nga “gardisti dixhital”

Gardisti dixhital, pretendon se ka dëgjuar një bisede skandaloz midis Ilir Metës dhe bashkëshortes së ndarë Monika Kryemadhi në zyrën e presidencës, ku u zhvillua takimi i krerërve politik të partive me e pa anëtar, për të caktuar një datë, se kur do i humbin zgjedhjet, që të lirohen përfundimisht nga ëndrrat dhe paranojat e pushtetit.

Mirëpo Ilir Meta nuk mund të largohet duar bosh nga pushteti, sepse ka mësuar diçka nga baba Salehu dhe duke pasur frikë nga përgjimet dhe çipat nëpër WC e Gjirit të Lalzit, vendosi që këtë bisedë të rëndësishme m Monin ta zhvillonin në Presidencë, pa e ditur se gardisti dixhital me shërbim pas porte i kishte veshët e mprehtë.

Ja biseda skandaloze e zhvilluar mes tyre:

Moni: Ilir po sikur Presidencen ta bejme seline e LSI me nje dekret Presidencial si e beri PD me SHQUPIN?!

Iliri: Jo se bie ne sy por une do nxjerr dokumenta qe ka qene prone e vjerrit dhe keshtu e fitojme Ne.

Monika: Bravo! Kjo eshte me e rehatshme se shtepia jone, pastaj ç’te keqe ka, qe pasi ta bejme Seline e LSI ta privatizojme, se me pelqen shume fushpamja qe kendej!

Iliri vuri buzen ne gaz dhe i tha me ze te ulet: Avash avash Monike, behet shelegu dash!

Moni qe s’duron ne kesi soj muhabetesh, por i do shkoqur gjerat i tha : T’iu q*m robt e shtepise ketyre kokepalareve, qe mendojne se jemi budallenj!/ Ekskluzive.al

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan