SKANDALI/ Mjekët: Njerëzit i kemi v.rarë ne… Vaksinat përbëhen nga fetuse të abortuara, DNA majmuni dhe miu

SKANDALI/ Mjekët: Njerëzit i kemi v.rarë ne… Vaksinat përbëhen nga fetuse të abortuara, DNA majmuni dhe miu

Në Parlamentin italian vazhdojnë të dalin detaje tronditëse nga mjekët, që shprehen se epidemia aktuale është një mashtrim i madh, por më shokuese mbeten deklaratat e tyre, se çfarë lloj përbërësish përmban vaksina “v.rastare”.

Akuza të rënda nga mjekët më të mirë në Itali, se koronavirusi është thjesht një virozë e zakonshme. Ata shprehen se virusi nuk ka v.rarë asnjë person.

Grupi shkencor i caktuar për të analizuar përbërjen e 12 vaksinave të detyrueshme në Itali, raporton rezultatet për 4 vaksinat e para që janë në përdorim, të cilat përmbajnë:

– Fetuse të abortuara

– RNA e infektuar

– DNA njerëzore komplet

– DNA majmuni (kancerogjene)

– DNA miu

– DNA papilloma virus (kancerogjene)

– Dizifektant

– Alumin (kancerogjen, alzhaimer)

– Qeliza embrionale pule

– Erbicide

– Acaricide

– Toksina kimike

– Material gjenetik sintetik

– 78% e vaksinës me përbërës të paidentifikuar

Po ashtu mjekët më të njohur italian kanë nxjerrë detaje tronditëse se çfarë ka ndodhur me pacientët që janë kuruar për covid dhe cila ka qenë arsyeja e vërtetë e v.dekjes së tyre.

“Theksojmë se virusi nuk ka v.rarë asnjë person. Ne kemi aplikuar terapi dhe protokolle, krejtësisht të gabuara.

Nuk i ka v.rarë njerëzit viroza, i kemi v.rarë ne, u kemi dhënë sheqer në serume, u kemi d.jegur mushkëritë me oksigjenin qe nuk duheshin përdorur, ndërkohë që ka ilaçe e terapi të thjeshta.

Ne kemi v.rarë njerëz. Mjekët janë kthyer në instrumente që sjellin v.dekje. Nëse do të ishin lejuar autopsitë, do të shihnim gabime prej fëmije të bëra nga ne mjekët.

Thjesht i kemi dënuar me v.dekje këta njerëz. Është fshehur gjithçka nga media dhe politika e shitur.

Kur themi të vërtetën nuk duhet të kemi frikë. Ende tani, jemi në një situatë t.errori.

Thonë se ka filluar vala e dyte e virusit, por le të lemë këto idiotësira. Është në qarkullim, vetëm një virozë e zakonshme”, shprehen mjekët në Itali.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan